Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tételezzük fel, van két...

Emxc2 kérdése:

Tételezzük fel, van két csoport. Az egyik az okos, a másik a buta csoport. Az emberek hány százaléka kerülne az egyik illetve a másik csoportba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest?

Meg kellene határoznod egy szintet, ahhoz képest lehetne mérni.

2020. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az összes élő embert a Földön, vagy az egyik vagy a másik csoportba kell sorolni. Pl. 50-50 százalék.
2020. okt. 18. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg is válaszoltad: 50%

De ez így azért nem stimmel, mert középen van rengeteg ember, akik nagyon hasonlóak - de a módszered szerint a fele buta, a fele meg okos lesz.

Ez így nem jó módszer.

2020. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 butkos ***** válasza:
92%
Szerintem korrelál a vagyoni helyzettel, kb 10 százalék okos, 90 százalék buta.
2020. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az okos kategoria also hatara? Tehat hol huznad meg a hatarvonalat az okos es a buta kozott?


Szerintem ha csak annyi esze van valakinek, hogy nem sündisznóval torli a feneket … az mar az okos kategoria.

2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs alsó határ, szubjektív a kérdés. Úgy is kérdezhetném, hogy saját magát hová sorolná az ember. És ha mindenki megtette, mi lenne a végeredmény?
2020. okt. 18. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
En biztos buta vagyok, tehat egy strigulát nyugodtan behuzhatsz.
2020. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet ide, egyet oda húzzál.

Vagy én vagyok nagyon sötét és nem értem a kérdést, vagy te vagy az, mert nem teszed fel értelmesen.


Részletesebben:

Tényleges kvalitásokra vagy kíváncsi? Ebben az esetben definiálnod kéne, hogy mit jelent számodra az okos és a buta.

Vagy netán arra vagy kíváncsi, az emberek melyikbe sorolnák önmagukat (minden egzakt definíció nélkül)?

Ebben az esetben arra vagy kíváncsi, hogy mi, válaszolók egyenként melyikbe sorolnánk magunkat, vagy hogy mi, válaszolók mit gondolunk, az emberek hová sorolnák be magukat?

2020. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivel én buta vagyok, de válaszolok egy olyan kérdésre amit értek, ezért a kérdésem nem az, hogy miért nem

érted, hogy ha buta vagy és válaszolsz egy olyan kérdésre amit nem értel, hogy miért buta az aki nem válaszol

egy nem buta kérdésre.

2020. okt. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!