Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy egyre...

Miért érzem azt, hogy egyre inkább nem tudom elfogadni a furcsa embereket, aki eltér az átlagtól?

Figyelt kérdés

Mondok példákat. Elmentem egy állásinterjúra és olyan boldog voltam, hogy normális, hozzám hasonló munkatársakkal fogok együtt dolgozni.

Lazán fogják fel a világot, de céltudatosan, tanultak és nem idióták. Nem rasztára növeszti meg a haját hanem elmegy fodrászhoz, megborotválkozik, nincsen szét tetoválva a testének 95%-a és tud értelmesen de lazán beszélni. Nincsenek identitásbeli zavarai, mert már kinőtte, nem hiszi magát 17 évesnek, 30 évesen. És urambocsá, heteroszexuális.


Most ezzel szemben. Hogy amikor olyan szakállat növeszt a pali, mint Bin Laden, és szét van tetoválva a lábától egészen a nyakáig és hogy ő füvezik, vagy esetleg meleg és úgynevezett szivárványcsaládból származik, tehát két férfi és van egy örökbe fogadott gyerekük. Egyszerűen meghalok agyilag egy ilyen esettől. És fogadjuk el és legyek megértő és ami a legfontosabb: tekintek úgy rájuk, mint egy heterószexuális párra. Mégis hogy?


Szóval miért kell büszkének lenni arra, ami nem nemes?

És kérlek nyugtassatok meg, hogy vannak még normális emberek is, sőt többségben vannak.


Most nem is a melegség a fő gondom, hiába ezt emeltem ki. Hanem az a fajta "píszí" ami nyálas és egyszerűen nem emberi. Ez egy színészkedés. Nem létezik ilyen, ez egy előadásmód és ezt kell az embernek magára erőltetnie, ha tetszik ha nem. Ez a minden mindegy nézőpont, ami nem emberi és nem természetes, hanem erőltetett.


https://www.youtube.com/watch?v=-CeOi8MeK2I


Mára elég volt az internetből. :)



#meleg #furcsa #olyan jó normális emberek között lenni
2020. okt. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A Földön van 8 milliárd ember, 8 milliárdnyi különféle ízléssel. Mind másféleképpen szólal meg és vélekedik a dolgokról, de mind az Univerzum hangján beszél. Fogadd el, hogy az élethez hozzátartozik a végtelen sokféle variáció. Ha csak egyféle ízlés lenne, akkor a Földön csak 1 fajta egysejtűek léteznének... elég uncsi lenne.
2020. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Ha sok szín összefolyik, az szürke lesz.


Nemrég ugyan ez volt a válaszom: Aki mindent, mindenkit elfogad az valami bolond, ostoba, vagy hazudik!!!


Miért nem lehet csak úgy elsétálni egymás mellett? Nekem nem hiányzik, hogy bármit megtudjak olyan emberekről, akik nem érdekelnek.

De vannak akik minden áron ki akarják nyilvánítani, megmutatni, hogy "különlegesek". Mitől? Mert férfiként női ruhát vesz fel, vagy mert piros a haja?? Ne erre legyen büszke, ne ezt mutogassa.

Ha Peti hazamegy Palihoz, hát jó éjszakát. De Peti és Pali ne vonuljon táblával, hogy ők kócsagok. Miért is kellene? Első esetben nem éri őket szerintem semmiféle megszólás, atrocitás a mai világban, míg a másodikban már érheti őket, legalább annyi, hogy "akkor mi a bánat van", ha te az vagy aki? Mennyé dogodra, oszt kész!

2020. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Én meg az ilyen primitív, lenéző embereket utálom.

Mindenki hülye, csak Te nem. Mindenki fura meg nemnormális, Te viszont tökéletes vagy...

Majd ha baleseted vagy bármi bajod lesz, remélem valami számodra ''nem elfogadott'' személy ment meg, a ''tökéletesek'' pedig a pofádba röhögnek...

2020. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem te nagyon kis szeletét látod a világnak, és nagyon kis szeletét szeretnéd csak látni, mert az a kényelmes, az nem zavarja meg a lelkivilágodat:) úgy is mondhatom, kényelmes a buborékodban élni, és kizárni mindenkit, aki valamiért más. A kérdés csak az, ez neked megéri-e, és ha igen, miért. Miért nem nyitsz kicsit afelé a nézet felé, hogy egy ember sokkal több annál, hogy milyen a haja, milyen tetkója van, vagy épp milyen a szexuális beállítottsága. Ami számodra "normális", az valaki más számára a fura, és szerintem akkor van jól, ha mindenki elfogadja a másik furaságát. Ha nem is tapsol örömében, de bólint egyet, hogy wow ilyen is van, és továbbmegy.
2020. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elfohadás már rég megtörtént, de a nyitottságát miért akarják kierőszakolni?
2020. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!