Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tisztitsam meg az elmem?

Hogyan tisztitsam meg az elmem?

Figyelt kérdés
Addig megvan hogy legyenek barataid, legy milliomos, tanulj jol, legy orvos, de ezem kivul? Lassan 3 eve kinozz egy rossz indulatu rogeszme amitol egyszeruen nem tudok szabadulni ha tarsasagban vagyok ha nem, ha jol erzem magam ha nem, kenyszeres zavaraim vannak de tobbsegben tudom oket ignoralni, szakembert ne irjatok nem visznek el csak par otthoni modszert vagy egy kis motivaciot szeretnek, koszonom

#elme #OCD #pszicho #Mentallis egeszseg
2020. okt. 27. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a rögeszme?
2020. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami betegesen kivannom az egyik hozza tartozom halalat on akaratom kivul de ez ritkan valtpzik valami masra hogy aznap meghalok vagy valam tragedia tortenik de alt. Ez van
2020. okt. 28. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem. És ennek van alapja, hogy ezt kívánod? Idegesítő vagy valami ilyen? Pontosabban mért pont az ő halálát kívánod, mért nem egy másik rokonodét?
2020. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen en is elgondolkoztam oszinten, de nem idegeseit meg semmi o all a legközelebb hozzám ilyen szempontbol csak annyira berogzult hogy mar nemtudomom kiverni a fejembol
2020. okt. 28. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És érzelmileg is kívánod, vagy csak a gondolat van benned?
2020. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a gondolat, sose kivannek ilyet senkinek
2020. okt. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!