Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy rettentő...

Miért van az, hogy rettentő hamar elveszítem az érdeklődésem a másik féllel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Veletek fennszokott állni hasonló szituáció? Nincs kedvetek energiát fektetni az ismerkedésbe, és ha mégis úgy alakul akkor egyik percről a másikra úgy érzitek, hogy; aa megse. És itt meghal bennetek a dolog.

Valamiért rettentően taszitanak az utóbbi időben a hetero férfiak, pedig hetero nő vagyok. Nem értem a miértjet, igenigenigen lehet, hogy csak egy hisztis, túl sokra vágyó idétlen hisztis nő vagyok. Oké. De régebben nem voltak ilyen problémáim, nem értem miért nem tudja senki fel kelteni az érdeklődésem.



2020. nov. 7. 11:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Velem olyan szokott előfordulni, hogy addig érdekes a dolog, amíg felkeltem az érdeklődődését, amíg megszerzem. Ha utána nagyon tapadós, állandóan írogat, akkor már túl sok a dolog és egyik pillanatról a másikra nem is érdekel az egész.
2020. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, számomra én is ilyen vagyok, voltam*

Nincs olyan személy aki felkeltené az érdeklődésed, nem tepert még érted eléggé a másik nem.

2020. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!