Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedne valaki egy rettentő...

Ismerkedne valaki egy rettentő motivációhiányos emberrel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon motivációhiányos vagyok. Rengeteg minden érdekel, amit elkezdenék, de egyedül az isten se venne rá hogy elkezdjem bármelyiket. (Pl. biciklizés, túrázás, színészkedés stb.)

Baranya megyében lakok, és teljesen mindegy hogy milyen idős vagy, vagy milyen nemű.

Rólam tudni kell, hogy mindig is racionális voltam, de az utóbbi időben inkább hagyom hogy az ösztöneim vezéreljenek. Ezáltal képes lettem pár olyan dolgot megtenni, amit eddig nem.



2020. máj. 31. 01:37
 1/7 anonim válasza:
ha gondolod írhatsz.nem biztos,hogy olyan jó vagyok az emberek motivlásában,de majd meglátom :)
2020. jún. 1. 00:48
 2/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan szívesen beszélgetek vagy motiváltak szóval csak irnod kell.
2020. jún. 27. 01:01
 3/7 anonim válasza:
Hummm nagyon motivaloan hangzik h irjak:D
2020. okt. 17. 01:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá. :)
2020. okt. 18. 01:20
 5/7 anonim válasza:

Írjál nyugodtan, hogy miben kellene motiválni.

Egyedül tényleg nehéz.

2021. jan. 31. 15:45
 6/7 anonim válasza:
Nem
2022. febr. 2. 06:15
 7/7 anonim válasza:
Nem. Akit nem motival az hogy a sajat eletebol, szemelyisegebol kihozza a legtobbet az egyszeruen eletkeptelen szamonra
2022. ápr. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!