Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utasítanak el az emberek?

Miért utasítanak el az emberek?

Figyelt kérdés

Közepébe csapok. Áll facebookomban egy csomó embert megismertem, és beszélgettünk, összebarátkoztunk.(hónapokig)

Mikor megkérdezték az igazi Facebookomat, jó páran letiltottak, többiek meg nem írnak vissza.

Nem posztolok meg semmi, és a képeimen is elég kevés like van. (Osztálytársaim egymást képet likeolgatják, én kimaradok ebből a körből)

En eddig nem tartottam magam csúnyának, de eléggé elgondolkodtam rajta. Barátaim nincsenek, beszélgető, hulyulo partnerből jó pár.

Mikor ismerkedni próbálok személyesen, akkor is vissza utasítóak az emberek velem szemben.



2020. nov. 12. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Hány éves?


Az osztálytársaid közt nincs olyan akivel jobban kijössz?

2020. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!