Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy valószínűleg már soha nem élhetek külföldön?

Figyelt kérdés
Nos, a múltban sajnos elvesztettem egy közeli családtagomat, ezért a családomat nem akarom itt hagyni, hisz nagy szükségünk van rám, velük akarok maradni, illetve ebben a helyzetben már el is ment a kedvem a dologtól, de tudom hogy a jövőben újra elő fog törni a vágyam. Pár éve megfogalmazódott bennem hogy lépni kell a rosszindulatú emberek és orbán országából, ekkor még nem gondoltam komolyan ezt a dolgot, csak néha-néha eszembe jutott. Tavaly ilyenkor aztán komolyabban is elkezdtem ezen agyalni, majd nyáron már egész jól beleástam magam a témába. A célpont valamelyik skandináv ország lett volna egyrészt a "kicsit" jobb életkörülmények, illetve az ottani mentalitás miatt, másrészt az ottani éghajlat miatt. Tudom ez gyerekes indok, de beteges módon imádom a havat és a hideget ezért ez fontos szempont is volt a helyszín megválasztásában. Terveim szerint az egyetem befejeztével mentem volna ki először csak egy rövidebb időre "meglátjuk milyen" alapon. Erről most végleg le kell mondanom, ami még azért pluszba nyomaszt. Mit javasoltok? Valaki járt már hasonlóan?

2020. nov. 23. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Interneten is tudtok kommunikálni. Egyébként sokat vagy velük? Szereted őket, vagy vannak közös programjaitok is?
2020. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

"Erről most végleg le kell mondanom"

Baromság. Nem kell lemondanod, senki nem kényszerít hogy maradj.

Hondfitársaid tízezrei léptek le az elmúlt pár évben, legtöbbjük családot, barátokat hagyva hátra.

Szóval el kell döntened, mit akarsz, aztán abbahagyni a nyafogást és tenni amit tenni kell.

2020. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer úgyis meghalnak a családtagjaid... Amúgy meg a rosszindulattal szembe kell szállni és értéket teremteni. Ezt tették az őseink is és szerintem a skandinávok ősei is. Hitvány emberek mindig is voltak és lesznek is mindenhol...
2020. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!