Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjek neki, a lényeg, hogy szeretném, ha komolyan vennétek ezt a kérdést. Mindig is hüvelyi orgazmusról álmodoztam, de csak csiklói volt. Amint elkezdtem olvasni a témáról, sikerült idővel átirányítani a hüvelyembe az orgazmust, elején élveztem nagyon, de azóta nem tudok csiklói orgazmust produkálni. (pedig hozzátenném, a csiklómat stimulálom maszturbálás közben mindig) nők válaszára és tapasztalataikra lennék kíváncsi!

2020. nov. 29. 01:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elvagyok a hüvelyivel is, de hiányzik a megszokott, és tökre érdekes ez az egész. Amúgy is máshogy működök szerintem, mint sokak, nekem maszturbálás közben nincs jó érzés, csak ha már kellőképpen felizgultam akkor egy orgazmus erejéig. Illetve ezeket sem úgy élem meg, mint ahogy olvasom mindenkitől. Hogy így meg úgy önkívületi állapot, meg az egész teste bizsereg stb. Szimpla pár mp kellemes érzés hüvelyben (ezelőtt csiklóban).
2020. nov. 29. 01:14
 2/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb nemiszerv az emberi agy. Ha valami izgat akkor még stimulálás sem kell, de egy aszexuális dologra max stimulációval se fogsz elélvezni. Ha a G foltodat ingerled akkor hüvelyi lesz az orgazmusod, ha a csiklódat akkor csiklói. Másik ingerlési móddal nem lehet ezt átvinni. Mint ahogy a jobb kar fájdalmát átképzelheted a balra és talán sikerül is de nagyon nem ugyanaz lesz mintha a bal fájna valójában.
2020. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, hogy "A legnagyobb nemiszerv az emberi agy". Ha egyedül csinálod, az elvonja a figyelmedet. Egészen más, ha megfelelő partnerrel csinálod. Nem olyan bumburnyákkal, aki csak beléd élvez és ennyi, hanem akinek fontos, hogy te is élvezd, és ezért bármit megtesz. Ha ügyes, te meg nem szégyenlősködsz, gátlásoskodsz előtte, nem utasítasz vissza esetleges segédeszközöket, és főképpen használod a fantáziádat, akkor attól fogsz élvezni, amidhez éppen hozzányúl. Akár hüvelyedtől, akár a csiklódtól vagy mindkettőtől egyszerre is élvezhetsz, de még attól is ha csak a melledet, hátadat, nyakadat simogatja, csókolgatja. Ha igazán adni akar a partnered, (aki lehet nő is, ha azokhoz vonzódsz) és mindent elkövet azért, hogy élvezd, akkor a sikoltozástól, a félig önkívületi állapottól nemigen fogod figyelni, hogy melyik testrészedtől jutottál a csúcsra.

Az igazán csúcson lévő nők sikoltoznak, harapnak, csípnek, csapkodnak, gyakran bepisilnek, a partnerüknek kell vigyázni a saját és a nő testi épségére. Egy maszturbációtól ne várd, hogy elérd ezt az önkívületi állapotot.

Nőktől vársz tanácsot, ezt írtad is a kérdésedben. Én férfi vagyok, de elég sok nő megismerése után írom ezeket.


Néhány tanács férfiaknak: Ha egy nőt eddig akarnak izgatni, készüljenek fel rá előtte. Figyeljenek arra, hogy ne legyen a közelben kemény tárgy, ágydeszka és egyéb, mert a csapkodással eltörheti a saját karját. Nehogy elérje a hajatokat, mert kitépheti, ha bele tud kapaszkodni a farkatokba, az kék-zöld lesz hetekig, ne legyen közel a fületek a szájához, mert a sikításuk átlépi a fájdalomküszöböt, nagy erővel haraphatnak, volt amelyik lyukat harapott a párnába. Érdemes gumilepedőt vagy törölközőt alájuk tenni, mert előfordul, hogy bepisilnek. És figyeljétek közben a szívverésüket, mert ha nagyon magas, abba kell hagyni az izgatást, nehogy bajuk legyen.

2020. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
húha, ment a zöld kéz mindkettőtöknek!
2020. dec. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!