Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtaláltam Facebookon egy...

Megtaláltam Facebookon egy régi csoportbejegyzésem, amiben 2015.1.14-én még csapnivaló volt a helyesírásom, viszont felette, egy két hónappal későbbi bejegyzésemnél, már nem voltak helyesírási hibáim, nem emlékszel mitől lehet, de lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem nagyon emlékszem már arra az időszakra, hiába nem rég volt. 15 éves voltam akkor, mindig is tudtam hogy kamasz koromban borzasztó helyesírásom, fogalmazásom volt. (Malyd, hüje, menyünk, süjed, girosz, elátya, stb.)

Viszont, arra nem emlékeztem, hogy ilyen gyorsan változott volna meg, anélkül hogy komolyabban tanultam volna.

Gondolkodtam mitől lehet, de csak két dologra jutottam.

Akkoriban nagyon sokat játszottam chat alapú Facebookos szerepjátékokat.

Illetve azon gondolkodtam még, hogy a sok telefonhasználat miatt, mivel amikor írtam-írok, mutatja felül a szavakat, és talán egy idő után berögzült nekem, vagy nem tudom. Egyébként, az édesapám szintén nem tud helyesen írni. (Ő tényleg nagyon durván.)

Elgondolkodtam, hogy talán örököltem de ez azért hülyeség.

Viszont azért tényleg elgondolkodtam most, hogy mi miatt változott meg ennyire durván a helyesírásom mindössze két hónap alatt.


2019. ápr. 26. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapcsoltad be a helyesírás ellenőrzőt a telódon...
2019. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!