Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éritek el a céljaitok?

Hogyan éritek el a céljaitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,milyen módszerrel,módon éritek el a célotokat?

Hogyan kezdjem el? Jegyzeteljek,tervezzek vagy csak csináljam?



2020. dec. 6. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Céltól függ.
2020. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Központi felvételire készülök(60pontnál járok átlagban)
2020. dec. 6. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tudom micsoda, de a korábbi feladatokat mindenképpen csekkold:

[link]


Ha egy témában elakadsz, annak olvass utána. Gyakorolj. Ha elrontod a feladatot, akkor nézd meg, hogy miért rontottad el.

2020. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,eddig is ezt csinálom,kisebb nagyobb sikerrel.😅
2020. dec. 6. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, én már elrontottam egyszer egy ilyen felvételit.

Bekerültem egy nagyon rossz hatosztályos gimnáziumba, de kettő év múlva újra megpróbáltam és szerencsére felvettek egy nagyon jó helyre! (=


Az sokat segít, ha jársz felvételi előkészítőre.

Megtalálod az előző évek feladatait és a megoldásaikat is az interneten.

Nézd át a fontosabb szabályokat a tankönyveidben, például hogy hogyan kell törtet törttel szorozni, stb.

Általában úgy szokott lenni, hogy az egyik évben a matek a nehezebb és a magyar az egyszerűbb, a másik évben pedig fordítva.

Amikor írod a feladatlapot, nagyon figyelj oda arra, hogy hogyan osztod be az IDŐdet!

Én is ott rontottam el az első felvételimet...

Tollbamondásnál viszont nem kell aggódnod, ott mindig megvárják a leglassabban író tanulót is.

A magyar és a matek feladatsor megoldása között lesz szünet, a magyarral fogtok kezdeni.


Minél több iskolát és minél több tagozatot jelöltök meg, annál nagyobb az esélye, hogy felvesznek valamelyik megjelölt helyre.


Sok sikert kívánok Neked! (=

Ne aggódj, NEM fogod úgy végezni, mint én elsőre! :D

2020. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,reménykedek hogy nem rontom el.😅😁
2020. dec. 6. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mert a célokért tenni kell. Ehhez nincs kedvem, szóval inkább lemondok a célokról
2020. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!