Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik akartatok lenni gyerekkoro...

Mik akartatok lenni gyerekkorotokban? Sikerült? Milyen céljaitok vannak az életben? Számotokra mit jelent ha valaki sikeres?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat érdekel.

2016. dec. 3. 19:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! nekem 12 évesen megfogalmazódott bennem az hogy "ha én nagy leszek, én is tőzsdézni fogok"! mert láttam egy filmet a tévébe és valamiért megfogott a látvány. Jólmenő üzlet ember öltönybe telefonnal a kezébe sportkocsiba ülve...stb stb :D Persze a környezetem egyböl letört hogy áááá hülye vagy te ahhoz! Aztán eltelt jónéhány év és valamiért nem tudtam kiverni a gondolatot hogy tőzsdézzek. igy hát belevágtam tavaly márciusba a tanulásnak és fejlődésnek. Nem értem el még túlzott sikereket, de a célom az hogy megélhetési szinten űzzem ezt a szakmát. Ez az én célom. És úton vagyok. Hiszem hogy egyszer célba érek mert imádok vele foglalkozni. Nekem a sikeresség ebbe rejlik, hogy valaki abból él meg amit szeret csinálni, mert szerintem igy kerek az egész. ha a célod eléred sikeres vagy!! lehetenk kis céljaid, nagy céljaid, de az tuti hogy az embert ez hajtja, mivel alapjáva véve sikerorientáltak vagyunk. Egyébként agyon jó a kérdés! :)
2016. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éves koromban megkérdezte a későbbi konzulens tanárom:

Mi leszel,ha nagy leszel?

Kisvártatva rávágtam?Piktor,vagy doktor.


Zárószigorlatomon visszakérdezett,s nem úgy alakulnak a dolgok,ahogy terveztem.


Ma ezermesterkedésemben sokszor piktorkodom,és sok lelkisérültnek adok kivezető utat,s így lélekgyógyászkodom.

2016. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárószigorlatomon visszakérdezett,s akkor nem úgy alakultak a dolgok,ahogy terveztem. Ez azóta sokat változott.
2016. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Autóversenyző, mozdonyvezető, börtönőr akartam lenni.

Később sportriporter.

Valójában egyik sem az én világom, erre később jöttem rá. De nem bánom, mert szeretem azt, amit most csinálok.

Céljaim? Egészség az egész családomnak, ezenkívül az, hogy sok időnk legyen egymásra, illetve magamnak a hobbijaimra.


Siker? A siker egy nagyon illékony, relatív dolog. Lehet valaki úgy sikeres, hogy mindenki felnéz rá, közben éppen ő nem élvezi annyira az életét - és fordítva is. Szerintem az a sikeres ember, aki élvezi azt, amit csinál (ezt most hazabeszélés nélkül mondom, nekem is hosszú út vezetett idáig, és pillanatnyilag is sok lemondással párosul mindez, de nekem megéri), és közben megőrzi a lelki egyensúlyát: harmóniát sugároz kifelé. Akármit is csinál az életben.

2016. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öt évesen anya akartam lenni, most már az "nagyanyaság" mellett inkább nyugdíjas.

A siker régebben azt jelentette, hogy nincs anyagi gondja, felelős pozícióban van, sokat utazik.

Most inkább azt, hogy boldog, egészséges és elégedett az életével.

2016. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos, kutyatenyésztő akartam lenni...voltam minden, pultos, eladó, zöldséges, mosogató,beteg gondozó... Most van két kutyám, és tenyészmacskáim ;)
2016. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!