Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy emeletes házban laksz valakivel (feleséged, férjed, szüleid, testvéred, tökmindegy). Az emeleten van a hálószobád, egyik éjjel kiabálást hallasz attól akivel laksz az alsó szintről. A nevedet kiabálja és azt hogy gyere le segíteni mert bajban van. Elindulsz és amikor a lépcső felénél jársz ugyanannak a személynek a hangját hallod a fenti szintről egy másik szobából, hogy ne menj le, nem tudja ki kiabál lentről de biztos nem ő az mert ő fent van.

Nyilván ilyen nem történik a valóságban de azért az elméletekre kíváncsi lennék ki mit mond. Ja még annyit hozzátennék, hogy természetesen az alsó szintről jövő hang is azt állítja, hogy ő az a személy.


2020. dec. 7. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyörögnék nekik, hogy öljenek meg, mert már nem bírom tovább.
2020. dec. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám nekik, hogy szórakozzanak mással és visszamennék aludni. De azért kulcsra zárnám az ajtómat.
2020. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég para helyzet, de én szerintem a felül lévőben bíznék meg. Azért, mert én is eleve felülről jövök, ha bántani akarna már megtehette volna. Ráadásul az alsó kezdett előbb kiabálni aminek hallatán a felső is észre vette, hogy valaki őt utánozza. Hallotta, hogy valaki van lent, ezért szól, hogy én ne menjek le. De az alsó honnan láthatta volna, hogy fent van valami, ami gonosz és a lakótársamnak adja ki magát? Szóval igen, én a felül lévőben bíznék meg.
2020. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En hivnam a fentit, hogy egyutt menjunk le ... utana felpattintanek 3 uveg sort :)
2020. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez jó :D
2020. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lemennék természetesen, mert egyrészt nem látom a veszélyét annak, hogy mi történik akkor, ha megbizonyosodom róla, hogy nem a "lenti hang" az igazi, másrészt a lenti segítséget kér, a fenti nem, ami plusz motiváció.
2020. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szokásos, flegmán meredt péniszemmel lilára verném az összes fejét!
2020. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bepipilnék és bezárnám az ajtót,fognék egy bibliát és hangosan kátnogatni kezdeném míg el nem mennek.

Max kiugranék az ablakon :CCCc

2021. aug. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!