Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SÜRGŐS! Meg vagyok zavarodva,...

SÜRGŐS! Meg vagyok zavarodva, nem tudom mit lépjek, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
szóval. nem tudom hol tanuljak tovább mert sajnos évet kellett ismételnem mivel nagyon sokat hiányoztam azért mert volt egy "barátnőm" aki belevitt a rosszba lógások stb. miatta buktam meg mert sokat hiányoztam és ezért elvették a családi pótlékot is és mennem kell a gyámügyhöz meg ilyenek, meg akarok szabadlni ettől a "barátnőmtöl" de sajna ő is megbukott igy osztálytársak leszünk hacsak én nem megyek vissza abba a suliba ahol általánosba jártam mivel az a suli egyben középiskola is, csak az tart vissza hogy sok mindenkit ismerek ott és elég ciki lenne bukottan vissza menni mégis ha visszamennék nem vennének körül olyanok akik nem hagynak tanulni és visznek a rosszba ezért lenne jobb:( ti mit tennétek?
2013. júl. 4. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

az tény,hogy nem a legkellemesebb dolog,hogy bukottként mész oda vissza. Ugyanakkor(nem tudom,hogy hány éves középsuliba mész)de,ha belegondolsz ez az egész csak 4-5 év.Ami most tudom,hogy nagyon soknak tűnik,de nem az. Ez alatt a pár év alatt dől el,hogy mi lesz a további életeddel.Hogy mennyit kell majd dolgoznod,kikkel és hol.

Így,ha úgy gondolod,hogy az előző sulidban jobban menne a tanulás,akkor szerintem inkább válaszd ezt a megoldást,a jövőd érdekében.:)

Bár az is igaz,hogy hülyék mindenhol vannak, és a rosszba csak akkor tudnak belevinni,ha azt hagyod is...

2013. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt több dolog is cinkes!

Elsősorban ha a barátnőddel leszel egy osztályban!Gondolj bele szakítani fogtok, utána csak rosszabb lesz egy osztályba tanulni vele.

Amúgy egyszerű a megoldás a lógásra és a nem tanulásra:MONDJÁL NEMET BAZ+!!!

Ezzel a hozzá állással senki nem lesz belőled!!!

Te érdeked hogy jól tanulj,a Te érdeked hogy ne lógj!

Megsúgom ha nem tanulsz nem lesznek jó eredményeid,akkor semmire sem fogod vinni!Lehet ez számodra felfoghatatlan hogy miért,de hidd el hogy ez így van!Ha valaki akarsz lenni,sok pénzt akarsz keresni akkor érdemes jól tanulnod!Ha ezek után sem tanulsz meg lógsz meg ilyenek akkor majd sírdogálhatsz hogy egy rakás xar az életed és akkor meg is érdemled mert magadnak köszönheted!

2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő...Utolsó: szerintem ő lány és nem úgy értette hogy a barátnője...:D



Na de, hogy válaszoljak is:

Miért nem keresel akkor inkább egy "3." középiskolát? Miért pont a régi suliba mész vissza? Ha neked nem okoz gondot, hogy valószínűleg lesz aki megjegyzést tesz, esetleg kérdést is kapsz az esetről, akkor persze nyugodtan menj vissza, semmi akadálya. De szerintem minden képen jobb megoldás lenne kerülni ezt a lányt és egy másik középiskolába menni ahol "új életet" kezdhetsz. :)

2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt szeretném én is de bukással nem tudom hogy átvennének-e másik suliba :\
2013. júl. 4. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne vennének át másik suliba?
2013. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát basszus mindenből megvágtak a hiányzások miatt akkor úgy én nem hiszem hogy más suliban szivesen látnának
2013. júl. 4. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér ha átszeretnél menni valahová!

Szerintem nem mondanak nemet,behívnak úgyis elbeszélgetésre vagy nem ha igen akkor megmondod hogy szeretnél változtatni az életeden jobbik irányba és ehhez szükséged van iskolaváltásra.

2013. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!