Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretném a Dominik nevemet...

Szeretném a Dominik nevemet kicserélni a másodikra. Szerintetek is nem szép név?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik a keresztnevem, ezért úgy döntöttem, hogy inkább a második nevemet hagyom meg. Viszont a környezetemben mindenki már megszokta a Dominik nevemet, ezért nem vagyok biztos benne, hogy valóban lehagyjam-e vagy sem.

2020. dec. 7. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a Dolomitok, vagy a Dominikai köztársaság jut róla eszembe, de ezt nem mondanám, hogy csúnya név. Szerintem ne hagyd le, csak tedd át a 2. helyre. Amúgy mi a másik keresztneved?
2020. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zoltán, nekem jobban tetszik, mint a Dominik.
2020. dec. 7. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Az sem jobb. Azt hiszed, attól megváltoZOL-TÁN? :D
2020. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Dominikrol egy kisfiú jut eszembe tényleg gáz, akkor már inkább a Zoltán. Ferfiasabb.
2020. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!