Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm a férfiakat. Fog ez...

Gyűlölöm a férfiakat. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz tapasztalatom van sajnos a férfi nemről, illetve annyi rosszat lehet róluk hallani másoktól is. Régen nagyon pozitív voltam, és minden emberre úgy tekintettem mint egyéniség, akit nem szabad a neme alapján megítélni. De sajnos azt látom, hogy minden férfi egy okádék. Ez miatt megundorodtam tőlük és egyre inkább a melegség irányába tartok. Mondjuk eddig is voltak biszex hajlamaim, de mostanra a férfiaktól annyira megundorodtam, hogy el se tudom képzelni már egy férfival. Kérdésem, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben, illetve fog ez változni a jövőben vajon?
2020. dec. 12. 04:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, legyél leszbi. Bár elmondom, a felszínes és előítéletes nőket a nők sem szeretik túlzottan.
2020. dec. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Talán, ha kifejtenéd az okát, akkor lenne még értelme is a kérdésednek.
2020. dec. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, tényleg sok retek van köztünk, de nem vagyunk egyformák. Okosan kell tudni választani közülünk. 34/F
2020. dec. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én liberàlisként mondom ,hogy lehet én vagyok a hülye, amióta mindenki viszzaél a fene nagy feminizmussal stb. Én meg a hozzàd hasonlóktól kezdek undorodni.
2020. dec. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
A 4#-nek Teljesen igaza van!!!!
2020. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ja, én is pont így érzek a nőkkel kapcsolatban, te most még rá is dobtál egy lapáttal ;)
2020. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem jól választottál. Van normális is.
2020. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Leszbikusként mondom, h vannak normális férfiak is, és vannak köcsög nők is. Mi lesz, ha az utóbbi csoportból is kifogod a legjavát, akkor kire/mire váltasz? 🤔
2020. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Válaszolnék, de mivel gyűlölsz és undorodsz tőlem úgyse érdekel amit mondhatnék, szóval nem strapálom magam.
2020. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor fog változni, ha kinövöd a tini-hiszti korszakodat, és találkozol kedves, normális férfiakkal is. Vagy okádék nőkkel találkozol. Vagy ezek mind egyszerre.
2020. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!