Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A homoszexualitás gyógyítható?

A homoszexualitás gyógyítható?

Figyelt kérdés
Kb. 14 éves korom óta homoszexuálisnak tartom magam, de érzem hogy ez nem normális és változtatni szeretnek rajta, most 19 vagyok.

2020. dec. 12. 15:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biszex is lehetsz akár.
2020. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mucsaröcsöge válasza:
83%
Én Leszbikus vagyok. Mikor rá jöttem mi a "nem stimmel", 18 éves korom alatt 3x akartam öngyilkos lenni. Egyszer sem sikerült később rá jöttem értelme sem volt. És a nők is imádnak :D még a heterok is azt mondják "ha pasi lennél tuti meg erőszakolnálak!!". Olvass a témában sokat és nézz YouTuben videokat. Sokat segít :)
2020. dec. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg ez egy degeneratív elváltozás de nem gyógyítható. Az emberek szeretnek ezt-azt és ezek közül nem biztos h minden normális. Az emberiség szennyese olyan hatalmas lehet hogy a tied légypiszok mellette...

Arra figyelj h másoknak és magadnak se árts! Fogadd el magad mert ahogy Faludy is mondta: "Természet ellen lázadni nem lehet!"

Sok homokos él diszkrét homi életet és boldog, beilleszkedett, értékes része a közösségének, nem gyötri magát feleslegesen és nem csinál nagyobb ügyet a szexualitásából mint amekkorát kéne.

Gyakorold mások elfogadását és magadat is el fogod fogadni!

2020. dec. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
#13as félig sikerült jót mondanod, de a megfogalmazásod, szóhasználatod egyáltalán nem elfogadható.
2020. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14.


Mi nem elfogadható ezen? Szerintem egy egy kifejezést nem kell diszkriminálni ha helyén való.

2020. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hátha így ki kell emelni, akkor a HOMI, HOMOKOS szavak használata, továbbá te is felhozod a 'diszkrét életmódot' amivel azt tévképzeted erősíted, hogy a melegek "túltolják" a szexualitásukat s annak ügyét. Itt nem az csinál nagy ügyet a homoszexualitásból aki az, hanem aki ez alapján elnyom, kirekeszt, diszkriminál.
2020. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A homi és a homokos szavakkal nincs semmi baj. Nem azt mondtam h buz1. Bár még az is helyes lenne mert abban sincs semmi. Elég elvakult és totalitárius gondolkodás amikor már kifejezéseket diszkriminálunk.
2020. dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem driszkiminációról van szó, hanem melegként engem ne hívj így. Van sertő, lenéző felhangja, ennek tudatában nem tartom elfogadhatónak. Ha magadat így hívnád, az meg nem érdekel.
2020. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!