Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Az egyik orvosom kigyógyított egy tartós betegségből, tudtam hogy ő valami személyesnek jobban örülne mint a pénznek. De semmi ötletem nem volt, ezért 40.000 Ft - ot adtam, nem borítékban hanem masnival átkötve. Láttam hogy óckodik de nagy nehezen elfogadta. Aztán mondtam neki hogy "ne ízére költse ezt, olcsó marhaságokra hanem piára meg gyógyszerre". Erre ő azzal a lendülettel vissza adta hogy ő nem fogadhat el hálapénzt meg különben sem mondjam meg hogy mire költi, de ha el is fogadta volna, úgy is vissza fizeti áprilisig. Én meg mondtam hogy nem akarok semmit meg szabni, csak egy kis kedvességből tanácsoltam. Erre azt mondta legközelebb keressek egy magán klinikát ha beteg leszek.

2020. dec. 13. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet a nagymamak szoktak csinalni, hogy becsusztatnak egy kis dugipenzt a gyerek zsebebe es kozben odasugja, hogy de nem am valami huncuttsagra kolteni am :) Nem hinnem, hogy ilyen nexusban vagy az orvosoddal.
2020. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"...tudtam hogy ő valami személyesnek jobban örülne mint a pénznek. "


Itt cseszted el! Tudtad, de kreatív ötlet hiányában mégis pénzt adtál, sőt mindenféle megalázó (empátiával nekem ez jött le) javaslataid voltak.

Maximálisan értem, miért mondta a dokid, amit mondott.

Kevesen vannak, akik nem az anyagiak miatt (hálapénzért) dolgoznak, de neked sikerült még kényelmetlenné is tenned.

2020. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem lennél neki fontos eltette volna.
2020. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a doki megalázónak érezte az egész helyzetet, pláne a megjegyzéseddel.
2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Költse gyógyszerre? Te normális vagy? Felfogod egyáltalán miket beszélsz?
2020. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát egy orvos sokat tud a gyógyszerekről, attól hogy orvos még lehet betegsége.
2020. dec. 13. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom te alapból ilyen ostoba vagy e vagy segítenek. 😅 Azt mondani a dokinak hogy költse gyógyszerre??? 😂😂😂 Hallod ennél nagyobb parasztságot nem tudok elképzelni. Idióta.
2020. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor leg közelebb azt mondom : lehet hogy magának is van betegsége, de eszébe sem jusson kezelni, inkább viselje el a sorsát és reménykedjen. Na ez jobb lenne?
2020. dec. 13. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszeres dolog félreérhető. Olyan mintha azt egy jó dolognak állítanád be, vagy utalgatsz rá, hogy neki valami nagy baja van és jobb inkább, ha szedné. Ráadásul megmondod, hohy amúgy hülyeséget venne, ha te nem szólnál. Az egészsége érdekel? Akkor a pia hogy jön ide?
2020. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam iszogatni egy étteremben, nem fogta vissza magát, de hogy ha szed mellé valamit az kompenzál.
2020. dec. 13. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!