Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akit kaácsonykor hagyott el a...

Akit kaácsonykor hagyott el a szerelme hogyan élte túl? Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nem Karácsonykor érett meg benne az elhatározás, ezért elég szadista módja az ajándékozásnak, a szeretet napján szakítani.
2020. dec. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy ünnep nem képes megmenteni egy rossz kapcsolatot.

Aki azt hiszi, emiatt a másik rossz ember, annak van min gondolodni, hogy miért állna le vele bárki kapcsolatot létesíteni, ha ennyire manipulatív.

2020. dec. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te a csaj vagy vagy a fiú? Van családod?
2020. dec. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem karácsonykor, hanem december 26-án, két ünnep között szakítottam a pasimmal anno. Hogy miért? Mert kiderült, hogy december 24-én miután itt aludt nálunk, 25-ére randit beszélt meg egy csajjal. Ja, és nem ő volt neki az első, akit fűzött, voltak többen is, akikkel megcsalt. És csak 2 nappal később láttam meg a beszélgetésüket, amikorra már ''összejöttek'' valamilyen formában. Későn bizonyosodtam meg, és kár lett volna rápazarolnom egy másodpercet is, nemhogy még a szilvesztert...
2020. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az első válaszadónak üzenem, hogy vannak kivételes helyzetek is, amikor rohadtul nem számít milyen nap van, csak meg kell szabadulni a másiktól.
2020. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy milyen nap szakítasz, ha szerelmes vagy, akkor bármelyik nap szarul esik. A karácsony se más nap, mint a többi.
2020. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes mindegy mikor hagyott el csaj az életemben. Ha menni akar menjen, ez ellen felesleges bármit tenni vagy utólag agyalni rajta.
2020. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem most érett meg benne. Olvass. Nézz filmet. Tereled el a gondolataidat.
2020. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!