Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? FONTOS! (Lehet...

Mit tegyek? FONTOS! (Lehet nem ide tartozik ez a kérdés, de nem találtam jobb helyet)

Figyelt kérdés

Holnapután strandra mennénk a barátommal és a baráti körrel... De ma megjött... Nem olyan vészes mert nem vérzem hanem inkább valami véres, olyan barna színű és nem tudom mit tegyek... Már régóta készülünk... A legjobb barátnőm meg kb. szerdán lett stoppon X_X

Lehet, hogy addigra már nem leszek stopon, de ha igen mit tegyek, hogy tudjak fürdeni??? 14/L


2010. aug. 13. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tampon.(:
2010. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem túl erősen vérzel, akkor a tampon okés, de azért ne legyél órákig vízben...
2010. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tampon sem jó, mert megszivja magát vizzel és majd csupaaa véér leszek ott:((
2010. aug. 14. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehoooogy, bemész a vízbe, hableánykodsz kicsit, mondjuk egy 15-20 percet, és kijössz, budi, tamponcsere, akkor nem lesz gond! Én usziba jártam, és így csináltam...


Ha meg mégis, akkor nem elég mélyen teszed fel biztos...

Úgy csináld, hogy kis terpeszbe állsz, kicsit berogyizod a térded, de a felsőtested ne hajoljon le előre, lazítod a hasad és egyéb izmaid ott lennt, és a középső ujjaddal jó mélyen feltolod a tampont, nem csak az elejéhez, mert akkor tényleg nem jó!

ja, de most nézem, hogy ma már mentek...

Na, mindegy, azért jó szórakozást, mostmár nem törlöm ki amit írtam...


szió

2010. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!