Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hallotátok már azt hogy az...

Hallotátok már azt hogy az emberek az ötös hallatán a répa jut az eszükbe?

Figyelt kérdés
Azthiszem amerikába végeztek el egy ilyen tesztet hogy a kérdező mondja hogy a másik mondja utánna a következő számokat 5 55 555 5555 és igy ötösökkel 5.555.555ig és hogy mondjom egy zöldséget és a legtöbb embernek a répa jut az eszükbe.Mi barátnőmmel meg csináltuk egy jópár emberrel és mindeegyik a répát mondta:D
2010. aug. 13. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Velem ezt nemrég csinálták meg, de én zellert mondtam.
2010. aug. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az ötösnek semmi köze nincs ehhez. Az első válaszolónak teljesen igaza van, jót mond.
2010. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, most hallottam.:P Illetve mégse, mert csak olvastam.:(

Nekem az 5-ről egy ló jut eszembe..talán mert a hintónak 5ös formája van? Hmm..lehet ez valami tudatalatti dolog. Vagy ahol ezt a kísérletet végezték, voltak nyulak, és ezért mondott mindenki répát.XD Szóval tényleg semmi köze az 5-öshöz. Mert az 5-ösről eszembe jut az osztályzat 5-ös, és így lehet azt vágnám rá az 5-re, hogy füzet.:P (iskola az összekötő kapocs)


Ez ugyanilyen: Mondd: fehér, fehér, fehér, fehér....

Mit iszik a tehén? Gyors válasz: tejet...:)

asszociáció kérdése...amúgyis a "five"-ról hogy jut eszükbe a "carrot" vagy a "beet"??:D

2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5-ös - 5-ös lottó - arany - karát - répa

Buggs Bunny $_$

2010. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!