Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt egy hosszabb beszélgetése...

Volt egy hosszabb beszélgetésem crushommal, és elég komoly lelki problémái vannak, nem a tipikus "szakítottak velem" meg hasonlók. Őszintén szeretnék segíteni, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

Kissebbségi komplexusnak érzi, hogy az kezd kialakulni nála. Ez nála abban merül fel, hogy vagy mindenki alá helyezi magát, vagy mindenkinél többre tartja hirtelen. Néhány ember véleménye semmit nem számít nála, és olyanoktól szeretne dolgokban kritikát kapni, akiktől szine biztosan nem fog, ezért az önbecsülése sem magas. Sűrűn mondom neki, és tényleg komolyan, nem csak úgy, megdicsérem a haját, a sminkjét, öltözékét. Úgy érzi van egy gát, ás nem tud kitörni a saját világából, nem tud túl sok embernek megnyílni.


Én nagyon szeretnék segíteni neki, de sajnos teljesen tanácstalant vagyok mit tehetnék annak érdekében, hogy javuljon a helyzete/ könnyebben tudjon megnyílni idegen, új embereknek, és könnyebben tudja elfogadni magát, s a dicséretet dicséretként kezelje. Mi rengeteget beszélünk napi szinten, és annyira nem mutatja ezt a problémáját a külvilág felé, annyira nem látszik külső szemmel hogy ez benne van, hogy számomra is teljes meglepetés volt ezt hallani.



2021. jan. 12. 23:54
 1/2 anonim válasza:
59%
Majd kinövi
2021. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ölelgesd meg 😊
2021. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!