Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem tetszenek a náci...

Csak nekem tetszenek a náci egyneruhák?

Figyelt kérdés
Viszont a viselőik nem tetszenek benne!

2021. jan. 17. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Bár férfiak válaszát várod, de érdekességképpen megemlítem, hogy nekem nőként is tetszenek, és nagyon bejönnek a viselőik is.
2021. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%
Ha meleg vagy akkor ez olyan, mintha egy bárány a farkasszőrmére izgulna. Kissé ellentmondásos és ezért valamilyen szinten perverz.
2021. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen elsőre furcsa. De nekem csak a ruhák tetszenek, elég baj, hogy erre használták fel őket.
2021. jan. 17. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon elegánsak,Hugo Boss tervezésűek.
2021. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező nem értem, mi a nagy baj a nácikkal. Nem jobbak, mint a középkori inkvizítorok, hogy máglyán elégették a nőket, és mellesleg a nácik főleg a zsidókat üldözték, akik szintén képesek a vallásukért tömegeket gyilkolni. Mi magyarok is gyilkoltuk azokat, akik régen itt éltek Magyarország területén a honfoglalás előtt. A konkvisztádorok is meggyilkolták tömegével az indiánokat, hogy ott élhessenek. Mivel rosszabbak hát a nácik, mint a többi nép? Ugyanolyan gyarló és gyilkos mindegyik, nem tökmindegy hát, ki visel egy szép egyenruhát?
2021. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%

5-ös:


A nácik csak egy kiragadott aktuális példa a történelem mocsarából. Teljesen igazad van, de kell az egyszerű népnek valami nem túl elavult negatív példa, hogy legyen mihez tartania magát. Ezen kívül jók bűnbaknak is olyan dolgok megmagyarázására is, amiket szépszámmal követtek el abban az időben egyéb hatalmi rendszerek is. Bűneiket nem kisebbíti ez, viszont annál inkább növeli a többi rendszer kétszínűségét.


"A történelmet a győztesek írják."

2021. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább azért emeljük ki a nácikat, mert a conquistadorokkal szemben, a nácizmus, mint politikai ideológia még ma is nagyon nagy erővel bír.
2021. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére nekem ez szinte fétis, olyannyira, hogy az utcán is viselnék ilyen ruhát.
2021. jan. 17. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor viseld. Attól még nem vagy gyilkos.
2021. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól még ez felháborító lenne másoknak.
2021. jan. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!