Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor apám tudja h meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apám tudja h meleg vagyok? Felhoztam a pasimat és szexeltünk 1 hónapja és kiderült h apám is itthon volt, csak a másik szobában. Nem szólt semmit róla, viszont én apámat eléggé radikálisnak ismerem és biztos voltam benne h náci.19f

Figyelt kérdés
Szóval olyanokat kiabáltam, hogy az nincs az az isten ha hallja ( ha csak nem aludt, vagy fejhallgató) hogy ne tudja meg hogy meleg vagyok. Mindenféle dolog elhangzott és nagyon vadúl szexeltünk. Amikor kimentünk a szobámból le a konyhába, ott volt apám és megállt bennem az ütő, de az simán csak vidáman üdvözölt. megkérdeztem tőle mióta van itthon, mire azt mondta h el sem ment. Mondtam oké, miért nem szólt, nem akart zavarni. na mondtam kikisérem a barátom a buszig, erre annyit mondott majd beszélünk ha hazaértél, de mikor hazaértem nem beszéltünk és amikor rákérdeztem valami nonszenszről beszélt és hogy már el is felejtette mit akart mondani. azóta semmi nem történt minden a régi. most akkor tudja? Csak mert apám eléggé radikális, hazafias, meg minden, igaz azért pl a sorkatonaságot nem díjazza ő is megúszta és nem támogatja, b!zizni nem szokott, de azt tudom hogy a pride-ot útálja. Most akkor mi a helyzet? Mert összezavarodtam.
2019. dec. 23. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
A Pride T én is utálom pedig meleg vagyok
2019. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nyilván tudja, csak fogalma nincs, miképpen kezelje. Ha feszkót akarna, már megtette volna.

Szerintem érdemes lenne egy/több pohár ital felett ezt tisztázni vele.

2019. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nem iszom és a melegfelvonulás kedves egyes, pont azért van, hogy a nácik ne bántsanak minket, hogy lássa mindenki, hogy mi is ugyan olyan emberek vagyunk mint ők!
2019. dec. 23. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Én betiltanám a pride-ot.

Ezt nézheti az egész ország kortol függetlenűl, bezzeg ha 1 doboz cigiröl van szó...

2019. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Akkor most iszol. Vagy ha az nem, akkor elmentek biliárdozni, te meg limonádét iszol. A lényeg, hogy amennyire lehet, négyszemközt, olyan helyen stb., ahol faterod nem stresszel. Abból indulok ki, nekem hogyan lenne megfelelő a Hírt hallani. Fontos nyíltan kimondani a nyilvánvalót.

FHET

2019. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül *kell* felhozni a témát.
2019. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Sokan pont a Pride miatt utalnak minket
2019. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Azokat nem értem akik melegek és betiltanák a pride-ot, ha azt megtennék sem fogadnák el a melegeket, sőt...

Ha évente egyszer nem mehetünk ki az utcára, akkor a többi nap is pokol lenne, mert úgy vennék, hogy tiltott.


Kérdező:

Szerintem tudja, de mivel kellemetlen a téma, nem tudja hogyan hozza fel, lehet azt várja, hogy te kezdj bele.

De szerintem nem fontos még tisztázni, hagyd had ülepedjen benne, gondolom rákeres a neten, hogy mi ez stb, más szülők hogy reagálnak és így tovább, lehet próbál megismerni és ez jó, hidd el az ember 1 hónap alatt is rengeteget változhat, rengeteg dolgot tanul, így ha vársz lehet addigra más máshogy látja a dolgot mint a jelenlegi helyzetben.

2019. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó vagyok.

Egyik ismerősöm középiskolásan bújt elő az apjának, aki miután megtudta alig engedte el otthonról, fiúk nem mehettek fel hozzá, még barátok sem, szóval még korlátozhat is abban, hogy találkozz a barátoddal.

2019. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy hazafias még nem kell lenácizni. Ha az lenne már nagy balhét csapott volna, de nem történt semmi ilyesmi. Szerintem hagyd neki hogy ülepedjen benne ez a dolog, valószínűleg hallotta, de ha eddig semmi negatívat nem mondott akkor nem valószínű, hogy dühös rád. Csak lehet nem tudja még hova tenni ezt a dolgot. Az meg hogy utálja a Pride-ot még nem jelenti azt, hogy az összes meleget nem szereti (szerintem).
2019. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!