Alexitímia lehet?

Figyelt kérdés

Kiskoromban sok volt a feszültség a családban és sosem tudtam kimutatni az érzéseim otthon de máshol mások felé igen 9évig szerelmes voltam egy fiúba de sosem mondtam meg neki aztán sulit váltottam de két hét múlva találkoztam a fiúval és eltűnt a szerelem amit addig iránta éreztem akkor kicsit megijedtem azóta eltelt 6év és senki más nem tetszett meg azóta és nem éreztem semmit senki iránt. Abból a 9évből 2 normálisan telt jól éreztem magam aztán kezdtem csöndbe maradni senkivel se beszéltem nem az hogy nem akartam hanem nem jutott eszembe semmi válaszolni se tudok még egyszerű kérdésekre még a családommal se tudok beszélni és elég durva ok nélküli düh kitöréseim vannak kiabálok aztán elsírom magam és utána semmire se emlékszem amit mondtam. Aludni meg nehezen tudok sokszor fent vagyok hajnali 5ig és csak forgolódok.

Van esetleg valaki hasonló?



2021. jan. 21. 03:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!