Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alexitímia, vagy csak egy...

Alexitímia, vagy csak egy hosszú távon tartő érzészavar gyötör?

Figyelt kérdés
Már négy éve Depresszióban szenvedek, valamint azután több egyéb betegség is hozzámtapadt. Bipoláris, mániás depresszió, szorongás, és erős dührohamok, ha nem hagynak békén, vagy piszkálnak.Na meg a pánikbetegségem. Végül a tömérdek mennyiségű szomorúság, szürke napok, sírasok után, valamint sok csalódas után, hírtelen eltűntek az érzéseim. Habár csak fél éve vagyok érzésmentes, úgy érzem már nem emlékszem egy csomó érzésre. Csak a düh halvány érzésére emlékszem még. Szoktam sírni, mégsem érzek semmit. Olykor pánikba esek, és testi tünegeket produkálok amiatt, hohy nem érzek semmit. Ez javíthstó állapot? Van esetleg valami otthoni praktika erre?

2020. aug. 11. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy igen komoly betegség és tünet együttes. Szakemberhez járjál, ha lehet heti több alkalommal.

Ez nem olyan dolog amit házi praktikával orvosolni lehet.

2020. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.
2020. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet nem fogod mar olvasni amit irok,de viszont nalam ugyan ez a helyzet en nagyon ritkan tudok sirni az is par perc es ennyi.Csak nalam az a helyzet mintha megvolnak elegedve ezzel az egesszel es enis alexitimias vagyok.En viszont nem emlekszem egyetlen egy erzesemre sem sot a szexualis eletem is a romokban hever ez miatt mert ott sem erzek semmit.Ha gondolod kedves akkor irhatnank privatban.
2021. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!