Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális gyászreakció?

Ez normális gyászreakció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete halt meg apukám és igazából az első két napot végig bőgtem, azóta meg bulizhatnékom van konkrétan mindenbe bele mennék csak hogy elfelejtsem a gondjaimat, szinte nem is látszik rajtam, hogy fájna, pedig nagyonis fáj. Alapból depresszióval kezelnek, a gyógyszerek is segítenek egy kicsit, de mégis azt érzem, hogy én így dolgozom fel apa halálát. És ez normális?

2021. febr. 6. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Mindenkinel mas a gyaszfolyamat sorja. Ergo ez is normalis. Az viszont nem, hogy hulyeseget csinalnal. Apad biztos nem akarná.
2021. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😥 Teljesen normális, de tényleg csak olyat tegyél, amitől nem lesz rosszabb neked. Nem lenne jó...hosszú ölelés 🤗
2021. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és nem tilos bulizni. Csak ne igyál a gyógyszerekre, és ne csinálj/ csináltass gyereket.
2021. febr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de az lenne a legjobb, ha valakivel meg tudnád beszélni az érzéseidet. Kitartás neked, ha pedig segítene ha mesélhetnél valakinek szívesen meghallgatlak :D
2021. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!