Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok Buddhisták?Az...

Mit gondoltok Buddhisták?Az álom az álomban megnevezés életünkre arra vonatkozik,hogy Az Egy álmában létezünk,de mi is?körbevesszük magunkat hazugságokkal?Mert mindannyian hazudunk

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Önmagunkkal,a világgal kapcsolatban.Tehát ez is egyfajta álomnak tekinthető
2021. febr. 8. 11:23
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki nem veszi a fáradtságot,hogy felvilágosítson egy bolyongó lelket?Amúgy nem találtam azt a qrva vallás kategóriát
2021. febr. 8. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Nézzük a fizikai részét!Látásunkban is foltok találhatóak,ezeket művészileg egészíti ki az agyunk.Minden mozgás fáj,ezt egy hormonnal(endorfin?)semlegesíti az agyunk.Ez az oka,hogy a sport boldogság-hormont szabadít fel.És a lelki😄Ezt inkább hagyjuk,de ha valaki válaszol érdemben,én is kifejtem a lelki részt is
2021. febr. 8. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én válaszolnék, ha érteném a kérdést.
2021. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Buddhista vagy?
2021. febr. 23. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Miért, ha nem vagyok az, nem lehet a témával kapcsolatos véleményem? Ettől függetlenül nagyon is érdekelnek az elvont dolgok, csak nem értem, hogy itt mi a kérdés.
2021. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az,hogy gyakorlatilag egy illúzióban élünk,ez a mi "álmunk".Mi pedig az Egy álmában létezünk?Ezt jelenti az élet egy álom az álomban mondat?
2021. febr. 23. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nem kell az "egyet" nagy betűvel írni, nem azon van a lényeg, az csak egy névelő. Ez zavart össze. A többi meg nem is tudom, hogy kapcsolódik hozzá. Viszont érdekes feltevés, hogy az életünk csak egy álom lenne, sőt, mi csak az egyik univerzumban élünk jelenleg, a többi másik, megszámlálhatatlan között. De ez csak filozófia, igazából itt mindenki másban hisz, nincs egy konkrét helyes válasz.
2021. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!