Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen elvesztettem az...

Teljesen elvesztettem az önbizalmam mióta középiskolában vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez az első évem a középiskolában. Általánosban mindig jó tanuló voltam és egész életemben magabiztos és határozott voltam. De most az online oktatás alatt teljesen elvesztettem az önbizalmamat és azt érzem hogy egy szar vagyok. Nem sikerül egy doga és olyan rosszul érzem magam mintha valami nagy trauma történt volna velem. Nem érzek mást csak hogy egy haszontalan senki vagyok aki még a családjának is csalódást okozott.

2021. febr. 11. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg egy kicsit többet tanulni. Ha rosszul sikerülnek a dolgozatok akkor ez a legjobb módszer, hogy feltornázd a jegyeidet.

Koncentrálj a jövőbeli cáljaidra. Milyen egyetemre akarsz menni stb. és az alapján motiváld magad a tanulásra.

Illetve érdemes lenne találnod egy hobbit. Ez segíteni fog újra hasznosnak érezni magad ;)

2021. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!