Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon levagyok maradva ?

Moozygoo kérdése:

Nagyon levagyok maradva ?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok (idén fogom a 27-et betölteni), férfi.


Ami szerintem pozitív:

-Nem szüleimnél lakom, nem szoktam tőlük pénzt kérni/kapni, saját fizetésből tartom fent magam Pesten.

-Havonta rakok félre egy kisebb összeget (lakás hitel önerejére gyűjtök, de sajnos még a félretett összegem 1 milliónál sincs egyelőre)


Ami szerintem negatív:

-Nincs saját lakásom, és csak szobát bérlek, nem egy egész lakást.

-2019 szeptembéről kezdtem a jelenlegi munkahelyemen dolgozni.

Addig oktatásokon vettem részt, alkalmi munkáim voltam, álláskereső voltam felváltva.

-Nincs baráti köröm, se barátnőm (kapcsolatom volt, de csak kettő)

-nincs autó se motor (bár nem is tervezem, mert a munkahelyem elég közel van az albihoz)

-nincs diplomám



Úgy érzem jópár évvel levagyok maradva.

Ti hogy látjátok, esetleg mibe kéne a legjobban belehúzni ?



2021. febr. 14. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon le vagy maradva. Főleg egzisztenciálisan.

Jó fiú akarsz lenni de ahhoz okosabbnak kellene lenned.

Rosszfiúnak meg túl jó vagy, szerintem

Társasági élet nélkül nulla esélyed van csajozni azaz nulla szex nulla jövő a családalapitáshoz. Most vagyis most még ezerrel pörögni kéne, havonta cserélni a csajokat bulizni, hogy 30 pár évesen nyugodtan családod lehessen. Tanulni régen kellett volna, hogy mostanra már hitelt fizess de a minimum a sajàt albérlet. ( amúgy nézd meg a többieket akikkel laksz , róluk mi a véleményed, ök hogy élnek , hány évesek. )

A helyzet hogy nagyon be vagy lassúlva, az élet javarésze elment melletted és most kezdesz észbe kapni. Nagyon meg kell húznod, pl külföldi munka ( bármilyen) mert különben nagyon lapos és unalmas öreg korod lesz. Mire kettőt pislantasz 40 leszel és ott kb vége is a bulinak. Onnan már csak lefele van ha addig nem értél a csúcsra.

2021. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Dehogy kell mindenkinek pörögnie, havonta cserélni a csajokat. Hadd döntse már el ki-ki, hogy mi neki a jó.


40 felett még szerintem az élet kiteljesedése kezdődik, nem a "buli vége".

2021. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 és mégis miben teljesedik ki?

Mi vár még rá 40 felett?

Betegség , család , öreg feleség, hitel , munka ? Mesélj

2021. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!