Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon másnál is így van ez...

Vajon másnál is így van ez vagy csak nálam?Mindig mikor elindulok suliba, elhatározom, hogy nem akarok bántani senkit(szavakkal, hülyéskedéssel), mert én olyanokkal vagyok körülvéve, akik megaláznak , átgázolnak másokon, és ebbe én is beletartozok.

Figyelt kérdés
Nem tudom mért, de tudom, hogy bántok valakit, de mégis folytatom a cikizését, és igazából mindig belegondolok, hogy most micsináltam...meg ha én velem csinálnák ezt, és utána mindig lelkiismeretfurdalásom van, ami ezekk után természetes. Mit tegyek hogy ne legyek ilyen?
2008. dec. 3. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez nehéz téma, önuralom kell hozzá, ami nem mindig van. Én megpróbálok csak azoknak beszólni akik elkezdték velem, mert magam megvédem, de próbálok ügyelni arra hogy senki olyannak ne szóljak be aki nem tett rosszat. Na ez nehéz nagyon. A rendszer úgy épül fel hogy vannak emberek akiktől tűrnöd kell, mert függsz tőle. (pl. főnököd)És vannak azok akiken az ebből felgyülemlett stresszt bántatlanul levezetheted. Nem jól van ez így. Én pl ezért nem kaptam 2 éve fizetésemelést. Nem vagyok hajlandó eltűrni senkinek ha indokolatlanul belémköt. Viszont ez segít abban hogy a gyengébbe ne rugjak bele.
2008. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem akasrz ilyen lenni! Hiszen ide írtad hogy rossznak tartod... Egyszerű kerüld azokat vagy legyél velük de pl ne sétálj velük nagyon folyosokon... Kevesebbet legyél velük... Nekem bevált
2008. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sajnos a történelem folyamán ez állandóan ismétlödik,mert az ember bünös Lény,de ha egyszer Végre kitisztul, akkor ezek is elmúlnak!
2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!