Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Wikipédia függő vagyok, most...

Wikipédia függő vagyok, most olvastam el az Ikarus, Egyesült Államok, Playstation stb. cikkeket hogy álljak le?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. A tudás hatalom, nem árt ha tanulsz és lexikális tudást halmozol fel. Bárcsak nekem lenne ez a függőségem a sorozatok helyett.
2021. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha de mire használjam ezt a tudást
2021. febr. 25. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor jól jöhet bármi.

Ha szóba kerül valami akkor te képben leszel a dolgokkal. Valamint több mindenhez értenél. Akár felhasználhatnád ezt tanuláshoz is, vagy pár bizonyos terület fejlesztéséhez. Ha pár cikket újra és újra elolvasnál bizonyos időközönként, akkor bele kerülhetne a hosszútávú memóriádba is. Ez akár a munkaerő piacon is hasznos tudna lenni. Vagy ha lesz gyereked és kérdez valamit.

2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a Gyk istene.
2021. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%
Tuti profi lennél a hitler wikipédia játékban :D
2021. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta rá vagyok függve, főleg azért, mert esténként füvet szívok és ilyenkor minden jobban érdekel. Képes vagyok 4-5 órán keresztül érdekességek után kutatni, főleg a biológia területén, de minden más is szóbajöhet. A pozitív hatása, hogy bármiről is legyen szó barátokkal/idegenekkel, szinte mindenhez hozzá tudok szólni. Anno középiskolában volt vitaklub is, ahol én voltam az isten. :D
2021. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad idődben ez egy jó hobbi. Látásmódot szélesít. Ami azért jó, mert akkor veszed hasznát, amikor nem számítasz rá. Nem. Egy tudálékos seggfej kell, hogy legyél, hanem egyszerűen több nézőpont miatt, amit ismersz, bármilyen rendszerrel könnyebben ismerkedsz és könnyebben kezeled a hibáit is.
2021. febr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!