Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január 21-én volt az első napja menstruációmnak, azóta nem jött meg. Sajnos nekem nincs egyáltalán beállva a vérzésem, soha nem jön úgy, ahogy kellene. Van párom, de óvszerrel védekezünk, nem használok fogamzásgátlót. Az is előfordult a napokban, hogy stresszes helyzetbe kerültem, emiatt öt napig rossz hangulatom volt. Már 2 terhességi tesztet is vettünk, ami negatív lett, így teljesen zavaros az egész. Vannak menstruációs görcseim, a mellem is érzékeny, de sehol semmi jele a vérzésnek. Holnap is fogok csinálni még egyet, de ha az is negatív lesz utána mi tévő legyek? Esetleg várjak, hogy megjöjjön, vagy azonnal menjünk a nőgyógyászhoz vizsgálatra? Nyilván, itt volt az ideje, de ha nem muszáj, akkor a korona vírus idején nem sok kedvem van elmenni. Illetve ha valaki tudja, esetleg mi az oka ennek? Vagy csak nagyon ráparázok? A válaszokat előre is köszönöm.

17/L



2021. febr. 28. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A stressz miatt késik. Ne stresszelj, az mindenben csak rosszat tesz. Nyugi!
2021. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha zavar hogy rendszertelen, szerintem nyugodtan menj el dokihoz, és egy részletes tanácsadás keretében segíteni fog, hogy mit tegyél a rendszer beállításának érdekében :)


ja, és kevésbé stresszelj :D nekem évekbe telt, amíg beállt, de azóta óramű pontossággal működök :D 26/N

2021. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma csináltunk reggel még egy tesztet, az is ugyanúgy negatív lett. Elvileg 6 hét után szabad csak orvoshoz menni (ugye a menstruáció

első napjától számítjuk), úgyhogy várnunk kell még egy hetet, hogy orvoshoz menjünk. Addig is várom, hogy miket írtok, akik írtak azoknak nagyon köszönöm a segítséget, kicsit megnyugodtam, hogy annyira azért nincs nagy baj, mint amilyenre számítottunk. :)

2021. márc. 1. 11:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma már megjött, így nem kell tovább várnom! Mindenkinek köszönöm a segítséget! <3
2021. márc. 2. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Na látod, nem kell aggódni, attól csak rosszabb lesz :) Örülök, hogy minden rendben.
2021. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!