Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok leszbi ugye?

Nem vagyok leszbi ugye?

Figyelt kérdés
Kicsit pánik beteg vagyok tehát igy bemagyarazok magamnak dolgokat vagy panikolok nehogy rosszul legyek. Es mostanaba azt beszelem be maganam hogy mivan hogyha leszbi vagyok. Es nagyon rosszul vagyok ettol nem szeretnek az lenni. Nem tudom elkepzelni magam egy lannyal. nem voltam meg szerelmes tini vagyok. Nagy rossz erzes tamad bennem hogyha erre gondplok. Valaki tudna segiteni hogy mit csinaljak vagy ez miert van?

2021. febr. 28. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. A szexualitás magánügy. Akármi is leszel attól nem leszel rosszabb ember.


2. Feleslegesen pánikolsz. Ha érdekelni is fog egy lány teste, azzal sincs semmi gond. Attól nem leszel leszbi. Sok csaj kipróbálta. Persze ez nem kötelező.

2021. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Velem is ugyanez van és nagyon rossz. Nekem ocd betegségem van ezért meg ki se tudom a fejemből verni ezt a gondolatot sajnos. De én ilyenkor mindig rájövök hogy soha nem tekintek úgy egy lányra nem nézem meg őket az utcán pl nem jött be eddig egyik sem. Próbáld elterelni a gondolatot mégha nagyon nehéz is mint nekem :/
2021. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!