Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenne köztetek valaki, akinek...

Lenne köztetek valaki, akinek meg tudnám mutatni a rajzaimat, hogy kaphassak szakmai véleményt?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy “kudarc” arcon csapott, ezért elbizonytalanodtam a rajzi képességeimben. Na meg, az építő jellegű vélemény/tanács sohasem ártalmas.


Szeretnék tanácsokat kapni és kritikákat is szeretnék kérni. Ezek egy másik, személyesebb kérdés megválaszolásához lennének fontosak nekem.


Nagyon nyitott vagyok minden egyes ember segítőkészségére. Jöhet minden fajta megjegyzés, mert nekem a fejlődés a fő érdekem.


Aki szeretne segíteni, az írjon a kérdésem alá egy választ, majd én írok a kérdezőnek egy privát üzenetet a Gyakori Kérdéseken belül.


Nagyon örülnék minden egyes ember szavának! Nagyon szépen megkérlek bennetek, hogy ha tehetitek, segítsetek! Dilemmában vagyok, ezért szeretnék véleményeket.


Minden válaszoló válaszát előre is megköszönöm! Nagyra értékelek minden szót!

Előre is nagyon szépen köszönőm!



2021. márc. 5. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ide jöhet, de fenntartom a jogot, hogy ha túl sok képet küldesz, csak egy párra fogok reagálni :D
2021. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen ránézek, de sajnos szakmai véleményt nem tudok adni. Szóval könnyen lehet, hogy nem sokra mész majd a véleményemmel.
2021. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szívesen negnézném a rajzaidat, de ne számíts valami világmegváltó tanácsra :D

De minden tőlem telhetőt megteszek majd!

2021. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!


Köszönöm a reakciót!


Írok neked privátban!

2021. márc. 5. 14:46
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Második Válaszoló!


Köszönöm a segítő szándékot!

Nem baj, hogy ha nem tudsz szakmai véleményt mondani. Szerintem egy “művészethez kívülálló ember” véleménye is bőven meghatározó!


Írok neked egy privát üzenetet!

2021. márc. 5. 14:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik Válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm az akaratos segítő szándékodat!

Minden apró információ hasznos lehet!


Privátban megkereslek! Köszönöm, hogy írtál!

2021. márc. 5. 14:49
 7/11 anonim válasza:
Ha még szeretnél tanácsokat, nekem is küldheted. :)
2021. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megnézném ha felrakod egy google mappába. Amúgy érdemesebb lenne rajztanárt kérdezned. Keress egyet a facebookon!
2021. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én aztán nem kaptam semmit
2021. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem.
2021. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!