Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoval az van hogy ez elott...

Szoval az van hogy ez elott eleg egy eros szemelyiseg voltam, most meg hirtelen mindenen elkezdek sirni, nagyon elerzekenyultem. Velemenyt kerek pls szerintetek ez normalis (argumentáljatok)?

Figyelt kérdés
miert van ez ?

2018. márc. 25. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Ha sírsz gondolj arra egyszer csak kifogysz a könnyekből. Elvégre a kút is véges.

2018. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Nem hiszem, hogy "így" maradsz, csak épp érzékenyebb időszakot élsz át. Vagy egy korábbi stresszes/fájdalmas élethelyzet most dolgozódik fel. Én tapasztaltam olyat, hogy kb. fél évvel egy ügy után, amikor már nyugalomban voltam, akkor jött ki rajtam ez a sírós folyamat.
2018. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!