Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Harry Potter függő vagyok? :O

Harry Potter függő vagyok? :O

Figyelt kérdés
Szinte egész életem a HP körü forog. Már vagy a megjelenése óta! Minden könyvet vagy 3x elolvastam... És a filmeket nem is mondom hányszor láttam! Imádom egész szobám HP-s minden különkiadás megvan minden újságot megveszek, mindem akár 5 mm-es képeket kiváom és elteszem. Már az uncsimat meg is vertem miatta mert lemondta. Minden részt a moziban láttam elöször. Anyum kezd emgijedni, föleg mert 15/L vagyok. Az gond? Sokan cikiznek miatta, de nekem ez az életem. Szerintem az egész városban én vagyok az 1etlen aki szereti. Senkivel nem tudok beszélgetni a HP világágról, mert csak leintenek, hogy már megint....ezért általában egész napokat a gép előtt ulok, és olyan embereket keresek, akikkel lehet beszélgetni róla. Sztem is már baj van. Szerintetek? xD Nah és persze minden más filmet utálok meg sem tudok már nézni semmit amiben nincsenek benne a szereplők. Főleg most vagyok nagyon szomorú, mert hát jonnek az uccsó részek, és........
2010. aug. 18. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy kicsit befolyásol, de nézz kicsit előrébb nézz az életedben, hogy hova vezet:)
2010. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Régebben nagy divat volt ez a Harry Potter, de mostmár kiment a "divatból", ezért int le mindenki. Sz*rd le őket, ha szereted, nézd, ennyi!
2010. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

szerintem nincs baj. :D csak nagyon szereted és kész. lehet,hogy később majd elmúlik. :D

13/L

2010. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
kinövöd
2010. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kissé tényleg tulzás, de szerintem majd elmúlik ez a nagy rajongásod.:)

Én régen a lovakat szerettem kb annyira, mint most te a HP-t. Jó, mondjuk nem beszéltem róluk folyton, de az egész ágyam tele volt plüssel, egy rakat könyvem van, szobrok, minden, amit csak akarsz. Most meg nem tudom, mit csináljak velük. Kidobni természetesen nem fogom, nem is akarnám.

Személy szerint én sose rajongtam a HP-ért.:)

Szóval majd elmúlik.

Ha akarsz róla beszélgetni, akkor szerintem érdemes valami rajongói oldalt keresned, és az ottaniakkal beszélni.

2010. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
igen függö vagy hát próbálj meg másról beszélni és más filmeket nézni még ha nem is tetszik majd megszokod vagy megtetszik.meg mondjuk vedd le a posztereket nem kell kidobnod csak tedd el és keress másik dolgot!:)
2010. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

énis 15/L vagyok éshát igaz hogy láttam eddig minden részét de könyvben egyetse olvastam

szal a történettel képvagyok ésha van kedved beszélgethetünk róla:D

2010. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzás ...de majd kinövöd

most az Alkonyat a menő -.-"

2010. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ajjaj az alkonyattal nem vagyok túl jóban...

és igen, remélem majd azért kinovom, de még élvezem hogy gyerek vagyok és a varázsvilágban járkálhatok! :P

amúgy köszi a válaszokat, kedvesek vagytok!és oké, beszélgessunk róla :P

2010. aug. 18. 19:25
 10/20 anonim ***** válasza:
itt?:D
2010. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!