Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Harry Potter függő vagyok? :O

Harry Potter függő vagyok? :O

Figyelt kérdés
Szinte egész életem a HP körü forog. Már vagy a megjelenése óta! Minden könyvet vagy 3x elolvastam... És a filmeket nem is mondom hányszor láttam! Imádom egész szobám HP-s minden különkiadás megvan minden újságot megveszek, mindem akár 5 mm-es képeket kiváom és elteszem. Már az uncsimat meg is vertem miatta mert lemondta. Minden részt a moziban láttam elöször. Anyum kezd emgijedni, föleg mert 15/L vagyok. Az gond? Sokan cikiznek miatta, de nekem ez az életem. Szerintem az egész városban én vagyok az 1etlen aki szereti. Senkivel nem tudok beszélgetni a HP világágról, mert csak leintenek, hogy már megint....ezért általában egész napokat a gép előtt ulok, és olyan embereket keresek, akikkel lehet beszélgetni róla. Sztem is már baj van. Szerintetek? xD Nah és persze minden más filmet utálok meg sem tudok már nézni semmit amiben nincsenek benne a szereplők. Főleg most vagyok nagyon szomorú, mert hát jonnek az uccsó részek, és........
2010. aug. 18. 17:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
aha :D vagy van skype? nekem nincs msn :(
2010. aug. 18. 20:28
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is imádom. Viszont szerintem ha valaki a Harry Pottert szereti, akkor nem a filmet nézi meg százszor, hanem a könyvet olvassa ki harmincötször... :'D A film egy nagy adag, gőzölgő sárkánytrágya. :P Amúgy szivesen beszélgetnék veled róla. Ajánlom figyelmedbe a fanfic-eket. Ott egy kicsit tovább él a HP-világ. :)
2010. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Varázsolj magadra krúció átkot,ha nem vált be felejtsd el az egészet.
2010. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan korszakom, nem olvastam mást, csak HP-t, mondjuk, nem raktam tele a szobám poszterekkel és vágtam ki képeket, de... Egy idő után viszont kinőttem. Egyszer te is ki fogod. :)

És ha akarod, beszélgethetünk.

2010. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Helo^^ énis imádom a Harry Pottert, hát én L/12 vagyok és kezdek kimenni belőle, de mindig visszarángatom magam :D ha gondolod velem is beszélhetsz :D szikra... Kovács Bianka vegyél fel :P
2011. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

én is naon szeretem a hp-t és ha fanfictionokat olvasni akk nagyon tudom ezt az oldalt ajánlani: [link] és ha ennyire szereted akkor írhatnál te is:)

ha írsz lécci küldd el a címét erre:szofiti@freemail.hu

és dumálhatnánk is ugyanitt

2011. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

15:6-os vagyok

az abszolút hp őrült az ilyen: [link]

:)))))))))))))))))))

2011. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én is hp függő vagyok 15/F
2011. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
mostanában én is az lettem :S és teljesen szomorú vagyok, ha arra gondolok, hogy már nincs több rész :(
2011. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én is baromira HP függő vagyok :)) (16/F)

A filmeket nagyon nem szeretem de a könyveket már vagy 10szer ki olvastam:D

Szerintem nagyon jók a könyvek. Mondjuk én nem rakok ki posztereket meg ilyenek:) főleg hogy a filmeket nem is szeretem mert teljesen más mint a könyv...

Tanácsot sajnos nem tudok adni mert én is 'el kaptam ezt a vírust:D' inkább csak azért írtam hogy lásd nem vagy egyedül:DD

2011. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!