Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van ebből kiút? Megmérgezi az...

Van ebből kiút? Megmérgezi az egész életemet!?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem vagyok szerethető. Szívem mélyén van önbizalmam, mert érzem,hogy van! Senkitől nem vagyok rosszabb vagy kevesebb. De,mégis.. Képtelen vagyok elhinni, hogy engem tudna majd egy férfi őszintén szeretni, hűséges lenni hozzám. Én hozzá tudnék. De fordítva nem tudom. Félek bennük megbízni, pedig mindennél jobban vágyok már szeretetre, amit gyerekként nem igazán kaptam meg . Anyukám sem kapta meg, így nem tudta igazán átadni, ezt felnőtt koromba mesélte el, és azt mondja, hogy ő mindig is nagyon szeretett engem, de nehéz élete volt, nehéz sorsa, így képtelen volt átadni nekem azt, amire igazán vágytam. Beépült a tudatalattimba ez az elhanyagoltság érzése, és az, hogy nem számítok senkinek, hogy nem szeretnek. :'( Én viszont szeretném végre ezt megszüntetni és elhinni, hogy szerethető vagyok! Mert egyébként rengeteg jó tulajdonságom van. Mit csináljak? Segítsetek, kérlek. 26N
2021. márc. 15. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Csak egy jó tanács:

senkiNÉL nem vagy rosszabb. Ezt jegyezd meg.

Elég sokan menekülnek az olyan nőktől, akik ilyen tájszólással beszélnek.

2021. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

#1


Azt mondják,azok az igazán buta emberek,akik dicsekszenek is az ostobaságukkal.Kételkedtem benne,hogy létezik ilyen,de most,hogy olvastalak,megrendült a hitem.

A kérdező nem beszélt,hanem ÍRT.Ez nem tájszólás,hanem HELYESÍRÁSI HIBA.Ezt jegyezd meg.

Elég sokan menekülnek a magadfajta kéretlen okoskodóktól.


Kérdező,itt csak sablon válaszokat fogsz kapni(Fordulj pszichológushoz.),pár rosszindulatú kommentet(lásd az 1-es),és néhány privátot.(Gondolom,sejted,mit akarnak majd.)


Senkitől nem függ az értéked,de kötődési problémáid vannak,esetleg megfelelési kényszerrel súlyosbítva,szóval...Fordulj pszichológushoz.Nem gúnyolódom,de ez az oldal nem alkalmas ilyen problémák megoldására. 38F

2021. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Önmagàban màr az szerethető benned hogy mersz beszèlni a problèmàidról! Mindenkinek van èrtèkes oldala ès persze mindenkinek vannak rossz tulajdonsàgai. Nem kell ennyire túlagyalni az èlet úgy is intèzi magàtól a dolgokat te csak sodródj ès lègy èletvidàm önmagad.100% hogy talàlsz olyan embert akit minden szìve legszebb szeretetèt ki tudja majd neked mutatni .
2021. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem helyesírási, hanem fogalmazási hiba. Bizonyos tájékokon mondják (és írják is) így, ezért lehet tájszólásnak is nevezni.

Amúgy szerintem is a pszichológus a jó ötlet, ez az oldal tényleg nem a legjobb ilyesmire.

2021. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen apaképed volt, és milyen tapasztalatod férfiakkal?
2021. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BringaManó ***** válasza:

#4: "Ez nem helyesírási, hanem fogalmazási hiba. Bizonyos tájékokon mondják (és írják is) így, ezért lehet tájszólásnak is nevezni."


Akkor miért lenne fogalmazási hiba?... :-o


(#2-t hagyjuk is, totál badarság, méghogy helyesírási hiba...

az #1-es se biztos, hogy "jó tanács": nem hinném, hogy ha pont ebben az egy témában átszokik a standardra, akkor nem lesz sok másik dolog, amiket máshogy mond, mint pl. egy "pesti"... ráadásul kérdés, hogy az anyanyelvét így átfarigcsálni, az vajon csak ártatlan "sminkelésnek" számít, vagy "plasztikai műtétnek", vagy annál is durvább beavatkozás... egy ilyen eltérés a sztenderdtől nem olyasmi, amit "illik" levetkőzni, eltitkolni, elhagyni...

mindenesetre én azt mondanám, hogy mindenki találjon olyan párt, aki elfogadja őt olyannak, amilyen, a saját nyelvváltozatával együtt. az elég gáz, ha egy életen át bökdösik egymást ilyen apróságok miatt, mert az egyik nem tudja elviselni a másikat...)

2021. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!