Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy magatokat,...

Éreztétek már úgy magatokat, hogy untátok az egész életeteket? A családodat, a problémákat, ugyanazokat a gondolatokat, a rágódást, a tükörképeteket, a barátaitokat, a felszínes kapcsolatokat, a magányt, a reményt, az életet?

Figyelt kérdés
Azt kívántátok, bárcsak újra kezdhetnétek, máshol, másokkal, és talán nem ez az ember lennél?

2020. szept. 19. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég sokszor
2020. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is pontosan ezt érzem. Köszönöm a tökéletes megfogalmazást.
2020. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok túl egy váláson 15-év házasság után .

Igen mindent máskép csináltam volna .

2020. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, most is ezt érzem. 24L
2020. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nincs olyan nap, hogy ne gondolnék arra, hogy mit tehettem volna másképp, hogy ne így alakuljon az életem. De nekem ez megvolt írva. Próbáltam kitörni de olyan mérgező körülmények között húztam le 26 évet, hogy esélytelen volt. Még most is érzem a hatásait, pedig már egy éve úgy mond vége van.
2020. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes a földi tartózkodásunk alatt, ritka aki nem éli meg, ez egyfajta lecke, megmutatja mi a múlandó káprázat és mi a valóság, nem könnyű a lecke.
2022. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!