Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért? Nem értem őket. Majd a...

Miért? Nem értem őket. Majd a többit a magyarázatban.

Figyelt kérdés

Nem értem...

De mindenki azt mondja rám hogy csúnya vagyok :°(

És mér én is ezt gondolom magamról...

(12L) Nagyon rosszul érzem magamat emiatt..

Már az egész osztályban mindekinek (lány) volt pasija..

ezzel nem azt mondom hogy én is akarok meg minden meg tudom hogy korai...

De gondolom néhányan tudják hogy mire gondolok...

Rám se néznek..És ha megtetszik valaki, akkor azrögtön meg is tudja...

Kérlek seg ítsetek T_T :°(

Köszi :)


2010. aug. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez teljesen hozzállás kérdése. De ezt mondjuk 12 éves fejjel nem szokták megérteni. Én fiúként tapasztalom azt, hogy amíg azt tartottam, hogy nem nézek ki jól, addig nem vettek észre a lányok. Ez volt a tapasztalatom. Aztán rájöttem, hogy nekem kell elégedettnek lennem a külsőmmel ahhoz, hogy a lányoknak is tetszek. Gyakorlatilag semmin nem változtattam, csak a gondolataimon és mára már azt veszem észre, hogy szinte mindenhol méregetnek engem a lányok és sokkal többel is sikerül beszélgetni, és tovább is jutni :)
2010. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képt
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan ember hogy csúnya ;)
2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj de 12 évesen még játszál a Barbie babáiddal.Még sokat változhatsz mire idősebb leszel.Ha meg kövér vagy akkor ne egyél annyit és sportolj valamit
2010. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs de én nem Barbie-zem sőt...mikor kicsi voltam se barbieztem... De azért köszi a válaszokat :)

Ja...És az utolsónak:

Nem vagyok kövér! Hanem, van egy pici pocakom :P

175cm magas vagyok és 69 kg... sztetek az gáz? :S

2010. aug. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!