Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye ez nem lehetséges?

Ugye ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugye nem manifesztálhatják el tőlem a szerelmemet, mert akkor az nagyon durván visszaütne a karma?

Mondjuk sikerül elérnie a célját, majd rá kis időre elveszíti egy közeli családtagját meg ilyenek?



2021. márc. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha elmanifesztálják tőled a szerelmedet, az tudod mit jelent? A partnered jobban szereti őt, és így rendben is van, hogy őt választja helyetted. Ha létezik karma, akkor sem ütne vissza. Hiszen nem az a szerelmed akarata, ha mással akar lenni?
2021. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az ő akarata lenne, de ha ő felhívja magára a pasim figyelmét. Vagy azt kívánja hogy mi menjünk szét és akkor idővel meg rárepülne. A karma nagyon is létezik! És a rosszakarók remélem kamatostol visszakapják amit a családom és ellenem követtek el!
2021. márc. 20. 19:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és úgy tudom, hogy más szabad akaratát tilos befolyásolni bármilyen mágiával mert abból nagy baj lehet!
2021. márc. 20. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha a pasid megcsal, csak magadra és rá haragudj. Nem a nő hibája lesz, ha elhagy téged érte a szerelmed. Karma egyébként nem létezik, én még sosem tapasztaltam.
2021. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

"manifesztálhatják"

majd gyere vissza ha tudod mit jelent ez a kifejezés

2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Rontáslevétel nem érdekel megcsinálom 100 ropiért. :D
2021. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!