Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az én álmaimnak miért nincs...

Az én álmaimnak miért nincs jelentése sose? Mármint hogy is lehetne, ha ilyenekről álmodom? (lent)

Figyelt kérdés
Minap azt álmodtam hogy egy osztálytársam megpofozz egy bendzsóval (de full komolyan, ezt álmodtam), egyszer meg hogy egy kínai nő a tesi teremben áll a bordás falon, hirtelen megtelik a terem vízzel és a kínai elkezd minket tanítani siklani a vizen :D

2021. márc. 22. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az álmoknak alapból nincs jelentésük, ezt csak az ezohívők mondják. Az álmok lényege, hogy felkészítsen a valódi világban előforduló élethelyzetekre, veszélyekre. Nem furcsa, hogy veszélyes élethelyzetekről álmodsz?
2021. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban ez az egyik oka az álmoknak. Ezen kívül ilyenkor gyakorlod be azokat a képességeket, amelyeket a közelmúltban szereztél. Én pl. rengeteget álmodtam a küzdősportommal kapcsolatban. Nagyon sokszor előfordult, hogy egy nap még nem tudtam tökéletesen végrehajtani egy mozdulatot, de aludtam egyet és másnapra tök jól ment minden.
2021. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első azt jelenti hogy az osztálytársaid idióta hüjék a második meg azt jelenti hogy árvíz lessz a városodban.
2021. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én amúgy ha hallok egy külső hangot, akkor azzal álmodom, múltkor jöttek ismerőseim, csöngettek (én közben aludtam) és azt álmodtam hogy jött valaki és be engedem. xD
2021. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!