Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék felnőttesen...

Hogyan tudnék felnőttesen viselkedni? Nagyon zavar a kislányos viselkedésem!

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.


19 éves vagyok. Sajnos az utóbbi 1 évben azt vettem észre, hogy sokszor nagyon kislányosan viselkedem. Már nagyon zavar, hogy 19 éves létemre nem tudok felnőttesen viselkedni... ezt mások is mondták már nekem.

Nagyon sokszor hamar megsértődöm, aki hülyéskedik velem azt nagyon komolyan veszem és azokból vita generálódik. Hamar felkapom a vizet is apróbb dolgokon is, "bedurcázom".

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék felnőttesebben viselkedni?

(Tudom picit fura kérdés, de számítok a segítségetekre)


Köszönöm hogy végigolvastátok!



2021. márc. 22. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én az egyik pillanatrol a másikra komolyodtam meg mert bekerültem egyetemre és úgy voltam vele hogy ott már meg kell komolyodni. Igazából sztem döntsd el hogy holnaptól megkomolyodsz és a gyerekes dolgokat próbáld félretenni. Én is így csináltam
2021. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2021. márc. 22. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez olyan gyerekes lenne. Már az is felnőttes, hogy belátod, hogy ezek a negatív tulajdonságaid vannak. Ha zavar, egyszerűen határozd el, hogy nem csinálod ezeket többé, mást nem tudsz tenni.
2021. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A felnőtté válás nem korhoz kötött. Vannak később érő típusok, én is az voltam. Az élet majd hozza magával, a tapasztalattal. Az 1 hozzászóló javaslata csak azt eredményezi, hogy megjátszod magad. Persze az is szükséges lehet bizonyos helyzetekben, de a tényleges megkomolyodást nem így éred el.
2021. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyere át valamelyik délután és majd gyúrunk kicsit a felnőttéváláson.
2021. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, a pasiknak bejön. :)
2021. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kislányos viselkedés. Ez inkább lelki éretlenség. A kislányosság más. Az egy felnőtt nőnél is aranyos és vonzó.

Amit leírtál az talán az egódból és a tolerancia hiányából jön. Talán az alázat fejlesztése és a megértés segítene a problémán. De már az is sokat segít ha belátó vagy és bocsánatot kérsz.

2021. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!