Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van jelentése az álmaimnak?

U.A.É. kérdése:

Van jelentése az álmaimnak?

Figyelt kérdés
Szóval már nem először álnodom hogy világvége van. Ez nem lenne baj elvégre sokan álmodunk hülyeségeket de ezek valahogy kicsit megrémisztenek. Maga a légkör ami megüli ezeket az álnokat nekem nagyon nyomasztóak. Folyamatosan jelen van egy bizonyos utolsó percek érzés. Főleg hogy mindegyik álmomban tudtuk hogy be fog valami következni. A legutolsó emlékem az az volt hogy suliban éppen menedéket kerestünk. Ám mikor a többiek megtalálták én még máshol császkáltam. Megszólalt egy riasztó. Nagyon elkezdtem félni mert hulla nehézkes volt a sétálás és tudtam hogy nagy valószínűséggel már nem értem volna oda időben. Jött a tesitanárom is aki fel akart segíteni az emeletre a menedékbe. Itt a vége. Egy másikban szintén a suliban vártuk egy hatalmas meteor becsapódását. Ott is nagyon féltem. Akár hogyan is volt van vagy lesz is, annak már vége. Szóval érdekelne hogy ezek jelentenek e valamit? Avagy sem.
2021. márc. 28. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szóval érdekelne hogy ezek jelentenek e valamit? Avagy sem."


Az utóbbi, azaz nem.

2021. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg annyi, hogy lehet sokat stresszelsz, vagy van valami az életedben, ami még megoldatlan. Akkor álmodsz rosszakat vagy nyomasztót, de különösebb jelentőséggel nem bír.
2021. márc. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!