Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek alázatosab ?

Hogy legyek alázatosab ?

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje érzem, hogy sok az egó ebből akarok visszavenni.

2021. ápr. 1. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan mire gondolsz a "sok egó" alatt? Mert így zéró infóval nehéz bármit is mondani.
2021. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 mindig úgy gondolom hogy én vagyok a legjobb pedig sok olyan dolog van amiben érzem hogy nem én vagyok a legjobb stb.
2021. ápr. 1. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Kezdetnek elég 2 darab “b” betű az alázatosabb végére.
2021. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
te talán tökéletes vagy?, hm mi van ha nem tud helyesen írni? a kérdésre válaszolj inkább
2021. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
"Mindig úgy gondolom, hogy én vagyok a legjobb, pedig sok dolog van, amiben nem én vagyok a legjobb." Akkor most hogy is van ezzel a "túl sok" egóval?
2021. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Kamasz vagy mi?
2021. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Már az egy jó jel, hogy észrevetted es változatnál rajta. Kezdetben csak vegyél vissza. Amikor olyan szituáció van, h ravagnad te jobban csinalod, jobban tudod engedd el es maradj csendben, ((vagy kerdezd meg, hogy gondolja-sokszor ezutan visszakerdeznek hogy es te hogy gondolod, ekkor elmondhatod) nem biztos hogy ugy van. Miutan meghallgattad, hagytad a masikat is érvényesülni jó erzes lesz, hogy engedted hogy sikerelmenye legyen ezáltal neked is lesz(ami kicsit bizonyithatja, hogy te "vagy a jobb" pl. A megertesben. Ez ugymond tudatalatt segíti az agyadnak a kielegulest, amit az az érzés okoz, h te vagy a jobb.


Sikeres vezetők mind igy ereznek, de tudnak rajta uralkodni és ezaltal könnyedén motivalni masokat es megfelelően irányítani.

Probald meg nem negativumkent megelni. Forditsd az előnyödre es legyél büszke magadra, hogy eljutottal idáig hogy erre a "hibadra" felfigyeltel. Minden csak a kommunikacion mulim!

2021. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg köszönöm a javítást igazad van most vettem észre mikor felkeltem.
2021. ápr. 2. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

A #7 maximálisan jól írta.

Kicsit tanulj helyesírást is, az is segít az alázatosságban.

2021. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!