Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akárki kedves velem megtetszik...

Akárki kedves velem megtetszik.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bárki fiu (akár haverom is) kedves,törődik velem amikor elkezd egy kicsit közeledni ugymond ,,elkezd megtetszeni” de ez csak egy fellángolás mert max 1 hónapig tart.Nincs önbizalom hiányom se semmi tehát nem ez az oka.Mit tegyek?

2021. ápr. 5. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem probléma,mert a leirtak alapján nem forditod ezeket a dolgokat nagyon komolyra.

De ha téged nagyon zavar, próbálj meg egy kis távolságot tartani.

2021. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szeretethiany?
2021. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak fellángolás és utána ki tudsz alakítani rendes haveri/baráti kapcsolatpt akkor nem gond szerintem. Mielőtt barátom lett sokszor velem is előfordul, hogy valaki egy kicsit nyitott felém, nekem meg egyből megtetszett. De mindig hamar túl tudtam lépni így nem volt zavaró, nem volt sok csalódásom emiatt. Amióta meg lett barátom (nem egy ilyen fellángolás volt, már 2 éva tart) azóta nem is habarodom bele másokba.
2021. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy , szeretnél beszélgetni?:)
2021. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!