Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini csajoktók kérdezem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajoktók kérdezem hogy hol vannak a határok azt illetően ha egy pasi megtetszik nektek és van barátnője? Manapság is divatban a bekavarás? Légyszives ha lehetne kérnék kort is.

Figyelt kérdés
tinik,kapcsolat,csajok,szerelem

2020. dec. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem tud megtetszeni nekem valaki, akkor hogyha van barátnője.

Ha meg valaki épp tetszik és megtudom, hogy lett valakije, akkor pedig kiábrándulok belőle. 🤷

Lehet csak az én kattom ez, mert van olyan ismerősöm, akit meg pont vonz, ha van valakije vagy csak imádkozik érte, hogy mihamarabb legyen szar a helyzetük és szakítsanak..



17/l

2020. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem vannak ilyen tapasztalataim sajnos.

A mai fiúk és lányok tisztelet a kivételnek, nem igazán hűségesek..

Úgy gondolom ha van valakid, akkor nem helyes másra rámenni vagy közeledni felé úgy. Gáznak tartom ha egy kapcsolatban lévő srác elkezd közeledni meg nyomulgatni magától, minden előzmény vagy jel nélkül.

Több olyan eset volt amikor közeledtek felém fiúk pedig én semmi jelet nem adtam, aztán úgy tudtam meg később hogy barátnője van, a viselkedése meg az ellenkezőjét mutatta, ebből nyilván arra következtethet az ember hogy nem szereti eléggé a barátnőjét vagy valami nem lehet oké.. Persze van olyan amikor a nő hívja fel magára a figyelmet és rányomul a srácra, akkor nehezebben tud uralkodni a srác a hűségén. De ha minden ilyen nélkül van ez, hogy konkrétan rámegy a másik nőre, az rendesen leírja magát ezzel szóval nagyon kiábrándító.

Egy normális lány vagy fiú nyilván nem kavar olyannal aki kapcsolatban van, így én sem. Nem vagyok olyan aki örül annak ha elba*hat valamit két ember között. Meg szerintem ez alapvető tisztesség hogy nem veszed el más párját. Az is igaz hogy akit lehet vinni úgyis elviszik, de ott már rég nem jó valami..

Na szóval a lényeg az volt ebben, hogy nem szép dolog az ilyen bekavarás. Vagy ha tényleg nem elégedett a kapcsolatával és mást akar, azzal önmagában nincs nagy baj csak akkor okosabban kezelje a helyzetet. Véget vet annak ami számára már nem jó, aztán meg megpróbálhatja azzal aki igazán megfogta. Mert ha belegondoltok akkor ha kapcsolatban vagy és mégis megfog valaki más, az nem véletlen van. Ha igazán akarnád a jelenlegi párod akkor nem is keltené fel más az érdeklődésed, ez tény.

18/L

2020. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat.
2020. dec. 9. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Az elsővel teljes mértékben egyet tudok érteni. Ha tudom, hogy van barátnője nem tudnám úgy megkedvelni és nem is akarom. Ha pedig tetszik valaki és megtudom, hogy barátnője van, mintha elvágnának mindent és teljesen kiábrándulok.

Még ha úgy is alakulna, hogy megtetszik egy kapcsolatban lévő ember akkor sem kavarnék be. Az én nézeteim és elveim szerint ez egy nagyon gusztustalan és tisztességtelen dolog. Ha pedig tényleg igazán szeretem akkor is örülök (próbálok) a boldogságának.

18/l

2020. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki "megcsal" valakit, akkor abból kell kiindulnom, hogy engem is meg fog csalni. De "megcsalás" alatt itt azt értem, hogy közben a másikkal elhiteti, hogy a kapcsolatuk kizárólagos - nyilván a nyitott kapcsolat /poliamória más ügy. Sajnos az emberek nem szokták megfogalmazni az elvárásaikat, és ehelyett csak úgy feltételezik, hogy a másik is tudja, hogy pl. szexuális kizárólagosságot várnak tőle, miközben a másik pl. azt gondolja, amíg nem tett formális ígéretet, nyugodtan lehet más kapcsolata. És ez nem generációs kérdés, régebben pl. voltak olyan társadalmi rétegek, ahol úgy gondolták, amíg hazaadja a fizetését, a férjnek nyugodtan lehet szeretője, ha a felesége nem elégíti őt ki....
2020. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még kapcsolatom kezdjük ezzel. Pár hónapja megismertem valakit, úgy egy-másfél hónapig beszélgettünk már, kb majdnem összejöttünk erre benyögte hogy összejött valakivel. Kb. 3 hónapja volt ez, és most kezdtem el azt érezni hogy kezdek "továbblépni" de még mindig vannak szar napjaim. Igen nyilván fülig szerelmes vagyok belé, de soha nem akartam és nem is akarnék az az ember lenni aki miatt szétmegy egy kapcsolat és ezzel több embernek is szomorúságot okozok.
2020. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én őszintén tiszteletbe tartom a kapcsolatokat, nem szeretek belekavarni még ha megtetszik se! Inkább akkor haladok tovább másra akinek nincsen
2020. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!