Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyire hangulatinga...

Miért van ennyire hangulatingadozásom?

Figyelt kérdés
Már egy hosszú ideje ezzel a problémával küzdök. Néha nagyon jó kedvem van és olyan dolgokba élem bele magam, amik szinte teljesen irreálisak, de úgy érzem minden nagyon jó és minden sikerülni fog. Aztán nemsokára rá jön ennek a teljes ellentéte. Nagyon félek mindentől, mindenkitől, olyan dolgokat képzelek be, amik egyáltalán nem is igazak, de csak mégjobban fokozzák a rossz kedvemet, nem merek emberek közé menni, nem tudom elfogadni magam.

#Onismereti problemak
2021. ápr. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem vagyok szakértő.

A pszichológus nem véletlenül tanul ennyit, ő sokkal pontosabb diagnosztikát tudna mondani megoldással.

Megér egy konzultációt.

2021. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

bipoláris vagy, menj orvoshoz!

most!

2021. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Kedves 2. Válaszoló, nem kell rögtön pánikot kelteni, bőven meglehet hogy a bezártságtól, a karanténtól kapott egy kis depresszió szerűséget... Orvost szerintem mindenképp keress fel, még nem olyan nagy a baj, csak ne is legyen.🙂 És jobbulást. Próbálj meg olyan tevékenységeket tenni ami boldoggá tesz🥰
2021. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!