Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyiben tud segíteni az...

Mennyiben tud segíteni az emberen az önismereti könyvek olvasása?

Figyelt kérdés
Tudatos olvasásukkal mennyire tudom önállóan formálni magam velük. Ha pszichoterápia mellett olvasom őket az mennyire ártalmas, vagy hasznos?

2021. ápr. 8. 15:39
 1/4 anonim válasza:
50%
Ha az adott önismereti könyv tartalmaz gyakorlati részeket, és ha van elég akaraterőd a változásra/fejlődésre, akkor segíthet.
2021. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de a pszichoterápia sokkal hatásosabb, mert agyi úton nem lehet megoldani ezeket a problémákat, a könyv meg csak agyi út.
2021. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Korabban probalkoztam konyevekkel. Odaig eljutottam, hogy megertettem nehany dolgot magammal kapcsolatban, de a valtozasban nem segitettek. Nem tudtam a lepeseket meghatarozni.

Amiota jarok pszichologushoz, jobban ertem ezeket. Sokkal celiranyosabban olvasok, hiszen a pszichologusnal is adott temara koncentralunk. Az olvasassal inkabb az elmeleti hatteret adom meg, de atultetni a pszichologussal tudom. O nagyon finoman csinalja ezeket, vagy talan kisebb lepesekben, es ezert jobban tudom kovetni.

Ez az en tapasztalatom :)

2021. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 Tudnak meg ugy is ha nincs benne feladat sor
máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!