Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha érzelmileg szeretem a...

Ha érzelmileg szeretem a lányokat de a fiúkat meg szexuálisan szeretem mit javasoltok? (17/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 15 éves kortól kezdtem szexuális vágyat érezni a fiúk iránt, de emellett ugyanúgy szerettem érzelmileg és szexuálisan a lányokat. Volt is 1-2 barátnőm(nem volt szex) de most 16-17 évesen kezdem úgy érezni, hogy a lányok iránti szexuális vágyam eltűnt. Nagyon kétségbe vagyok esve emiatt. Félek attól, hogy talán meleg vagyok. Nem azért tartok tőle mert nem bírnám elfogadni magam (családom is elfogadna), hanem azért mert én szeretnék barátnőt/feleséget/gyermeket, azonban ezt nem tudom megtenni ha szexuálisan nem vonzódom a lányokhoz, így még biszexuálisnak sem mondhatom magam. Rövide rettegek attól, hogy meleg vagyok. Nem tudom, ez lehet átmeneti és újra elkezdek szexuális vágyat érezni a lányok iránt....nem tudom ez lehetséges e. Aki ért hozzá nagyon megköszönném ha válaszolna. Lehet hogy pszichológiai oka van annak, hogy nem érzek szexuális vágyat a lányok iránt, viszont érzelmit meg táplálok? (szexuális vágy alatt azt értem, hogy pl nem történik erekció a lányokra, viszont a saját nememre igen, ellenben nem tudnám elképzelni magam fiúval és a fiúk iránt nem is érzek érzelmi vágyat.)

Komoly válaszokat várok, és köszönöm annak aki segít, sokat jelentene!



2021. ápr. 18. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alakulhat még. De ha nem, akkor nem tudsz mit tenni
2021. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Inkább fogadd el magad. Őszintén, mennyire lennél boldog egy lány mellett? Nem lenne kínszenvedés, ha lánnyal kellene szexelned, miközben nem is kívánod igazán, a fiúkat viszont annál inkább, velük meg nem lehetsz. És ezt egy életen át. Plusz a lány életét is tönkreteszed.
2021. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
9%
Szerintem maradj a fiúknál, nem érdemled meg a nőket.
2021. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%

Írtam privátot.

22 éves vagyok,hasonló cipőben jártam.

Ha gondolod válaszolj és hátha tudok segiteni. (:

2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden fejben dől el. Várjál pár évet, és a nőkről fantáziálj.
2021. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!